Bilgisayarı açınca ekrana görüntü gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1::thumbup1:psu ya bakın arkadaşlar Oda olmassa Ekran Kartını çıkarın bi daha takın :) Olmadı Teknis Servis..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayar açılıyor görüntü yok. ram leri söktüm taktım yok bütün ana kartın üzerindeklilerini çıkarıp taktım görüntü yok hdd siz çalıştırdım. görüntü yok. tek ram li çalıştırdım. yine aynı. bunun için ne yapabilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar adam yukarda anlatmış anlatacağı kadar. hepiniz ne soruyorsunuz ?:angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a arkadaşlar ben bu gun pc açtım enormal olarak açıldı .Sonra ekran gitti sonra yine geldi 1366x768 60 hz yazısı ekranda dolaış duruo hiç açılmıo ne yapabilirim ekran kartını soktum felan bişi olmadı yine aynı bi yardım olurmusunuz beyler ŞİMDİDEN SAOLUN :angry::angry::angry::angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamın aleykum arkadaşlar ben leptop kullanıyorum dell inspiron N5010 pc açıyorum ama görüntü yok 8 kere bipleyip duruyor bundan önce mavi ekran hatası veriyordu format attım ama şimdide ekran gelmiyor biraz (5_10 dk)beklersem sonra açarsam görüntü var ve açılırken 8 kere biplemeye devam ediyor açıldıktan sonra kısıkmseslemhalamdevam ediyor suan idare ediyorum ama ben bu sorunun ilerlemesinden korkuyorum yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ana kartı çıkarın fön makinesi ile temizleyin ram ların yerini değiştirin termal macunu değiştirin büyük ihtimalle olur:biggrin::biggrin::biggrin:

tunahan1706

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar
Benim pc dede ayni sorun vardi ben ekran kartı ni sokup iyi bir şekilde temizledim sonra tekrar tatkim pc yi actim ve ekran tekrar geldi ama bu sefer 1 kac saat basinda durunca pc kendi basina kapanip ekran mavi bir renk olup yazilar cikiyo sonra pc tekrar acilmaya basliyo ama Windows baslatiliyor yazisinda kaliyo....
Ne yapmam gerek...!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
toshıba leptopum var pc açiliyo ve bazen de yenıden:huh: başlattım mı pc acılyo ma ekran gelmıyordu bunu ılk başka rada yapıyordu ve zamnla gelıyordu:glare: şimdi sıklaştı ve cozumu nedir ve neden yapıyordur yardim ederseniz sevinirim :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar dun pc açtım ekran gelmedi dünden beri bilgisayarımın fanları çalışıyor ekran gelmiyordu bu akşam bu siteye girdigimde arkadaşların yorumlarında ana karta bağlı butun kabloları sökun demiş ekran kartı,hdd, dvd soktum çalışırken sonra pc kapadım kabloları taktım şükürler olsun şuan açıldı sorun yok tüm arkadaşlara teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bilgisyarım exper 7 bütün kabloları taktım ekran açılmadı sonra babam yaptı sonra 5 ay oynadım sonra okul açıldı diye bütün fişlerini çıkarttım sonra kurmaya karar verdim fakat kabloların hepsini takmamam rağmen bilgisyarın kasası açıldı ekranda bir yazı var napıcam lütfen söleyin :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Anakarttta Yapışkan Ve çizik Var Bendede oldu sersive gönderdim serviş fişide çizik ve leke var yazıyodu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:Arkadaşlar pc açılıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor arda sırada monitör going to sleep yazısı geliyor her türlü yöntemleride denedim olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun oldu arkadaşlar. ram'i başka slota taktım çözüldü

azarax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:clap:Arkadaşlar pc açılıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor arda sırada monitör going to sleep yazısı geliyor her türlü yöntemleride denedim olmuyor

bende de aynısı oluyordu. herşeyi denedikten sonra ram in takılı olduğu slotu değiştirdim. sorun çözüldü. bilginize

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilgisayarı açıyorum o kadar kasıyo ki yenileme bile yapmıyo bazen ekran yarım saatte gelen geliyo bazen simgemer bile gelmio ne yapmalıyım kısacası çoooook kasıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
jumper i dediğin gibi yaptım benimki düzeldi ALLAH senden razı olsun
bu arada benim sorunumda arkadaşın sorunun aynısıydı, yani bilgisayar açıldığında fanlar çalışıyor "dıt" şeklinde ses geldikten sonra başka hiçbirşe olmuyordu yani ekrana herhangi bir şekilde görüntü gitmiyordu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
reset tuşu takılı kalmış olabilir.Çok geç ama belki okuyan biri vardır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a beyler benimde bi problemim var aylardır çözüm bulamıyom bilgisayarımı aşşa yukarı 5 6 ay önce topladım 700 wat pus um var asus crosfire v-formula-z ana kart amd fx8350 işlemci asus r9-270x ekran kartı intel ssd ve toşhiba 1 tb hard diskim var aldıktan 1 ay sonra toshiba hard diskimde bi sorun olmuştu ve taktığımde pc yi kilitliyordu bu f2 delete yazısı gelince pc kitleniyordu çok şükr halletim ama şimdi ekran kartım su an ati 4650 var onu kullanıyorum gayet normal görüntü geliyor oyun oynuyorum fakat asus r9-270x bağladığım zaman monitör kablosunu görüntü gelmiyor fakat başka pc ye taktığımda gayet normal bir şekilde sorunsuz çalışıyor ben bişe anlamadım eyer bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfen irtibat no 0531 304 99 19 valla sorunuma yardımcı olana ati 4650 ekran kartımı hediye göndercem yemin ediyorum adım şahin bu arada ararsanız cok sevinirim su anda 2 side takılı ekran kartının ama 4650 yi kullanıyorum su anda dierine taktıgım sazaman görüntü alamıyorum hangi bilgisayarcıya götürdüysem anlam veremediler bu arada parçalarım sıfır 2. el deil r9-270x olanda daha önceden çalışıyordu lütfen yalvarıyorum kafayı yicek gibiyim servise gönderiyorum adamlar problem bulamıyolar aynen öylede problem yok bütün pcı slotlarına taktım denedim ama aynı deişen bişe yok :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgiseyarı açtığımda ekran gelmiyor ama bilgiseyardan bib sesi geliyor durmadan bunu sebebi ne ola bilir.?? lütfen yardım.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bizim bir tane masaüstü bilgisayar bilgisayarin açilma düğmesine basiyorum ama bir türlü gelmiyor elektrik dahil gelmiyor ama sidi yeri açiliyor.. Ekran bile gelmiyor hiç açilmiyor arkadaşlar eğer biliyorsanizsa bir bilgi veriniz lütfen :blushing: :angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARKADAŞLAR BİZİM BİR TANE MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR BİLGİSAYARIN AÇILMA DÜĞMESİNE BASIYORUM AMA BİR TÜRLÜ GELMİYOR ELEKTRİK DAHİL GELMİYOR AMA SİDİ YERİ AÇILIYOR.. EKRAN BİLE GELMİYOR HİÇ AÇILMIYOR ARKADAŞLAR EĞER BİLİYORSANIZSA BİR BİLGİ VERİNİZ LÜTFEN :blush: :cursing:

DeliEinsTain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bendede Aynı sorun oluyordu Pc Açılıyor ama ekran gelmiyordu Bilgisayarın BIOS Pilini çıkarttım 1-2 Saat Bekledim Sonra Geri Taktım Düğmeye basınca BIOS pili ile alakalı yazı çıktı ENTER tuşuna 3 Kez basınca gitti ve bilgisaayar açıldı ama tarih ve saat ayarlarını tekrar yapmanız Gerekiyor

mahmutyildiz33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar buraya sorunumu yazıyorum cevap alamazsam konu açacam. Aynı sıkıntı bende de var, olayı anlatayım.
- ASROCK P4VM800 Anakartım var.
- Ben şehir dışındaydım, bilgisayarım uzun zamandır bozuk olduğu için kardeşlerim açamamış kullanamamışlar uzun zamandır.
- Tamir etmek istedim ancak güvenli modda CHKDSK yaparak ve sistemin başlangıçta onarılmasını deneyerek çözdüm sandım.
- İlk etapta zor da olsa bilgisayar açıldı,
- Sonra internetten driver larını bulmak istedim ancak interneti kullanamadım. Google chrome bana saat ve tarih ayarlarımı düzeltmemi önerdi. Ben de öyle yaptım, başlat çubuğunda sağ taraftaki saat kısmından değiştirdim.
- Onaylamak için kaydetmesi için tamam dedim, demez olaydım. Bir kapandı bilgisayar bir daha açılmadı.
- Bios pilini çıkardım 15 - 20 dk bekledim tekrar taktım ancak yine açılmadı. Bu arada Bios un resetlendiğinden de emin değilim.
- Şimdi sizden destek/yardım istiyorum, Rica etsem bana fikir verebilir misiniz ? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benimki notebook bilgisar açiliyor hoşgeldiniz felan gelmiyor nasil çözebilriim şimdi korkyorum söküp geri taksam diye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekran kartın yada ekran kartının takılı olduğu yuvada sıkıntı olduğu için o şekilde hata veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar.
Yazılanları okudum ve bende şöyle bi sıkındı var.bir iki aydır pc açılırken tekliyor yada açılmıyordu.yani kasa çalışıyor ama hoperlörlerden kısa aralıklı parazitler geliyordu.sanırım akımdan.harici hartdiski takınca açılmaya başladı.bi süre böyle devam ettim kullanmaya.hartdiski takıyorum açılıyor.geçenlerde yine böyle oldu.yine taktım ve açılmadı.başka bir kasa buldun arkadaştan.poweri ona taktım aynı parazit yine geliyordu.poweri değiştirdim.şimdi makine açılıyor.parazitte yok ama ekrana görüntü gitmiyor.işlemci den dedi tamirci.ama işlemcide bi sorun yok gibi.

Son mesajlar