Bilgisayarda hic driver yok ve 1 tane usb okumuyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Başka bir bilgisayardan Windows 7 SP1 (build 7601) Ultimate (Türkçe) orijinal sürümünü şu bağlantıdan indir ve DVD'ye yazdır, kurulumunu yap.

Birde flash belleği olumama sebebi nedir?
Ünlem var demişsin, aygıtta sorun olduğunu belirtir, onu okuyamıyor.

Sagolasin yarin bir babamin arkadasina vercez onda cd varmis eger gene boyle sikintilar cikarirsa windows 10a geri donucem yada 8

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Eksik sürücüleri bir şekilde halledersin; şu konu yardımcı olabilir. Yalnız tam verim alman için sistemini güncellemen gerekecek ve epeyce bir güncelleştirme alacaksın. Sabırla güncellemelerini yap. Eğer olmazsa, sorun çıkartırsa ya da performansı hoşuna gitmezse, Windows 10'a dönersin, çünkü sistemin için en uygunu o.

Aynen windows 8 deyken update hatası veriyordu sonra ben win7ye donmustum uplay yüzünden win10a dönmüştür neyse allah razı olsun kendinize iyi bakın benimle ilgilendiginize minettarım

1541605048936.png
1541605048936.png
1541605048936.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Windows 7 Gene Olmadı Windows 10 Yaptık Geri Hem Bu Saaten Sonrada Dönmek Mantıklıda Değildi

Son düzenleme:

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
En iyisini yapmışsın, çünkü uğraştığına değmeyecek. ;)

ya birde birşey sorucam pcde ne flash takılı ne birşey ve pc lenovo yazısı cıktıktan sonra Checking Media cıkıyor sonra wındowsu baslatıyor bunun sebebi nedir ?

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
ya birde birşey sorucam pcde ne flash takılı ne birşey ve pc lenovo yazısı cıktıktan sonra Checking Media cıkıyor sonra wındowsu baslatıyor bunun sebebi nedir ?
Boot options Menu'de Windows Boot Manager ilk sırada mı kontrol edelim. Değilse ilk sıraya taşıyıp kayıt edip çıkalım ve bilgisayarı baştan başlatalım. Boot sıralamasında öncelik ona verilmediyse hata verebilir.

Ben onu kapatinca direk gecti birde biosda öyle birsey yazan bisey gormedim hic

artık bitti yolun sonuna geldik:) benimle ilgilendigin icin cok tesekkur ederim... Instagtam hesabin varsa yazarsan sevinirim seve seve takip ederim :)

Bir sorunum olursa gene buraya yazarim ha haberin olsun :D yani birakma burayi :)

Son düzenleme:

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Ben onu kapatinca direk gecti birde biosda öyle birsey yazan bisey gormedim hic
Sorun hallolduysa, ayarlar o şekilde kalsın. Sanırım klasik kurulum yapıldı ve UEFI olmayınca Legacy BIOS devreye giriyor ve arada gecikme ile sistem yükleniyor olmalı.
Bir sorunum olursa gene buraya yazarim ha haberin olsun :D yani birakma burayi :)
Sorunun olduğunda konunu açabilirsin, yardımcı oluruz; forum dışında sosyal medya ile ilgilenmiyorum, zamanım da olmuyor. :)

Anladim.
Tekrardan benimle ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim eger instagram hesabiniz varsa yazarsaniz sevinirim seve seve takip ederim :) ben kendiminkini soylim
(gokturkayaaa).. Bir sikintim olursa yazarim buraya :)