Bilgisayarda fare sorunu ve iade

Bu konuyu okuyanlar

tospağa12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese merhaba. Geçtiğimiz haftalarda vatandan 2 adet fare aldim. Bu farelerin ikisi de aynı. Birisini laptopta birisini de masaüstünde kullanıyorum. Farelerden birinin sağ tuşu algılamaya başladı. Bu ürünü değiştirme imkanım var mı? Varsa istediğim vatan mağazasına gidip değişim yapabilir miyim? Çünkü ürünleri aldığım yer bana uzak kalıyor.

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
fişini kaybetmediyseniz değişim yapabilirsiniz.ne zaman aldığınızda önemli.vatanın sitesinden okuyun değişim kurallarını en iyisi....

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSAM NASIL İADE EDERİM?
Tüketici, yalnızca mesafeli satışlarda (Telefon ve internet üzerinden yapılan satışlar) 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde , ön bilgilendirme formunda ve sözleşme metninde yazılı olan usule uyarak iade edebilir veya değiştirebilir. Cayma bildirimi tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 20 gün içerisinde, ürüne herhangi bir hasar verilmemesi ve eksiksiz teslim edilmesi şartıyla, tercihinize göre ürünü iade alarak bedelini tarafınıza ödemeyi veya ürün bedeli kadar alış veriş kuponu vermeyi taahhüt ederiz.
Cayma bildirimini 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya yazılı bildirimde bulunarak yapabilirsiniz.”

tospağa12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fişi kutusu herşeyi duruyor. 14 günden fazla oldu. İşin komik yanı biri sapa sağlam çalışıyor diğerinde basıyorum tuşa algılamıyor. Üründe sıkıntı var. Merak ettiğim bu gibi durumlarda mağaza fark ediyor mu

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Fişi kutusu herşeyi duruyor. 14 günden fazla oldu. İşin komik yanı biri sapa sağlam çalışıyor diğerinde basıyorum tuşa algılamıyor. Üründe sıkıntı var. Merak ettiğim bu gibi durumlarda mağaza fark ediyor mu
bende logitech marka mouse var, öneririm kesinlikle.sağ tık bazen basmıyordu vs içini açtım orda bi ben yokum.2/3 yıl olmuştu alalı şimdi yine canavar gibi.Acaba arasına birşy girmiş olabilir mi.14 günü geçtiyse sorun edebilirler.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
farede mi problem yoksa bilgisayarın ayarlarında mı problem var anlaman için; 2 fareyi yer değiştirerek bir denemen önerim. Aynı sıkıntı diğer bilgisayarda görüyorsan aldığın yere problemi bir an önce iletmen en hayırlısı. önce arızalı olduğundan emin ol.

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Mağazadan alınan ürünlerde beğenmedim diyerek iade şansı yok. İnternetten alırsanız koşulsuz iade edebilirsiniz.
Ürün garantili zaten, arızalı ise değiştirmek/onarmak durumundular. Değişim süresi dolduysa servise gönderip değişim/onarım kararı çıkar.

tospağa12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Farede sıkıntı var diğerini takınca sorun yok birinin tuşu algilamiyor

tospağa12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün mağaza ile görüştüm ve bana oradaki arkadaş servise gönderilmesini ve yaklaşık 20 gün süreceğini söyledi. Bir fare tuşu için 20 gün bekletecekler anlayacağınız.

Son mesajlar