Bilgisayarcının Alışveriş Sepeti

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Teknoloji harcamalarının teknolojik yollarla yapılma eğiliminin artacağını düşünen birçok uzman var. İnternetten alışveriş kavramının da gittikçe hayatımıza yerleştiği de bir sır değil. İnternette rahatça ve güvenli şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir site olan Weblebi.com'u sizin için gezdik ve gözümüze çarpan ürünlerden küçük bir derleme yaptık. ShiftDelete.Net'in Weblebi.com'dan sizin için seçtikleri burada.

HP GF809EA V6343 – 80 GB taşınabilir Disk Hediyeli

weblebi_ad2_01_hp.jpg

Bir HP dizüstü sahibi olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın deriz, çünkü Intel Core 2 Duo T5300 işlemcisi ve 1 GB belleğiyle HP GF809EA hem uygun bir fiyata sahip hem de yanında gelen hediyesi hayatınızı kolaylaştıracak cinsten. Bilgisayarın 160 GB'lık depolama alanının yanında gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bir 80 GB disk hediye.

Fiyat: KDV Dahil 1692 YTL
Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın

Masaüstünüze Şık Doping
weblebi_ad2_02_dente.jpg

Kişisel kullanım için uygun fiyatlı ve oldukça şık bir kişisel bilgisayar olan Dente W5000, 1 GB bellek ve AMD Sempron 3400+ işlemcisiyle giriş seviyesinde iddialı bir ürün. Bilgisayarda en çok dikkati çeken özellik donanımı kadar şıklığı ve bu görünümü zenginleştiren 17 inçlik LCD monitörü. Üründe 160 GB sabit disk ve 20 hızlı DVD yazabilen bir optik sürücü bulunuyor.

Fiyat:
KDV Dahil 738 YTL

Geniş Bir Ekranın Vakti Gelmedi mi?

weblebi_ad2_03_acer.jpg

Acer'ın 19 inçlik geniş ekranlı monitörü AL1916WS çok uygun bir fiyatla kullanıcılara sunuluyor. 1440x900 piksel çözünürlükte bir panele sahip olan monitör 150 derecelik yatay görüş açısına sahip. Kıyaslamak gerekirse monitörün köşegen uzunluğu 51 ekran televizyonlara oldukça yakın. Ürünün gümüş rengi çerçevesi ise oldukça şık.

Fiyat:
KDV Dahil 321 YTL

Projeksiyon ve Perde Beraber

weblebi_ad2_04_mitsubishi.jpg

Mitsubishi'nin keskin görüntüler elde etmek konusunda başarılı olan DLP teknolojisini kullanan XD206 modeli projeksiyon cihazı, 2000:1 karşıtlık ve 2000 lümen ışık gücü sağlıyor. Üstelik ürünün yanında 180x180 storlu projeksiyon perdesi de hediye!

Fiyat: KDV Dahil 1041 YTL

120 GB Cebinizde

weblebi_ad2_05_maxtor.jpg

Maxtor'un içinde dev bir disk barındıran bu ürünü, 2,5 inçlik disk üzerinde 120 GB veriyi yanınızda taşımanıza izin veriyor. USB 2.0 arabirimini destekleyen ürünün içindeki disk 5400 d/d hızda ve 8 MB önbelleğe sahip.

Fiyat: KDV Dahil 134 YTL

Fiyatların en güncel hallerini öğrenmek için ürünlerin altındaki bağlantılardan yardım alabilirsiniz. 12 aya kadar vade farksız taksit seçenekleri için ise Weblebi.com'un anasayfasından bilgi alabilirsiniz.

SDN – http://shiftdelete.net

A D V E R T O R I A L​

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
geçenlerde taşınabilir hdd almadan önce bu siteyede baktım. çoğu ürün şuan elimizde yok yazıyordu... büyük eksik bence ;)

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
askerliğimi yapıyım en kısa zamanda sistemi yenileyeceğim çünkü vakti geldi

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
emubaltaci dedi ki:
geçenlerde taşınabilir hdd almadan önce bu siteyede baktım. çoğu ürün şuan elimizde yok yazıyordu... büyük eksik bence ;)

hiç bir ürün ellerinde yok emu bende gecen bi telefon aldım normalde netten aldıgım ürünler 3 gün içerisinde bana ulaşıyordu bu tam 1 hafta da ulaştı müşteri hizmetlerini aradım fabrikadan daha ürün gelmedi diyor yani ellerinde olmayan ürünleri satıyorlarrrr