Bilgisayara hiçbir şey inmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Oguzhan_1603

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen günlerde steam açılmamaya başladı ve onu silip tekrar yüklemek istedim fakat hiçbir türlü yüklenmiyor. İndire bastığım zaman aşağıda setup dosyası iniyor ve ona bastığım zaman yönetici izni istiyor. Evete basınca hiçbir şey olmuyor. Bu sorunun aynısını discortta da yaşadım. İnstallation has been failed hatası aldım. İnternette gördüğüm bazı çözümleri denedim mesela host dosyasını sıfırlamak gibi fakat hiçbir sonuç alamadım...

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Komut istemini yönetici olarak çalıştırıp
Kod:
sfc /scannow
bu komutu yazarmısınız? bozuk dosyaları kontrol ediyor belki düzeltir.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Bu dediğim işlemleri yapmadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturun, internette nasıl yapacağınızı bulabilirsiniz.

1- Windows + R tuşuna basıp çalıştır menüsünü açın, gelen yere regedit yazın.
1.png

2- CRTL + F yaparak arama kısmına indireceğiniz programın ismini yazın. (içerisinde Windows gibi kelimeler barındırıyor ise dikkatli olun.)
2.png

3- Arama tamamlandı uyarısı gelene kadar F3 e basarak gelen şeyleri silin.(dikkatli olun, Windows'a aitmi ilkönce onu kontrol edin.)
4- Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve programı kurmayı deneyin

Oguzhan_1603

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu hatadan önce Discort açılmamaya başlamıştı ve artık Google Chrome'yi kullanamıyorum.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Bu pc ye oyunlarda hile yada hack amaçlı bir şey indirdiniz ise o sistem sistem dosyalarını bozuyor malwarebytes yada sağlam bir anti ile derinlemesine tarama yaptırın ama windows açılmadan yada güvenli modda (=