Bilgisayar tamiri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Halil67o788

Üyecik
Bilgisayarım 1.5 yıldır açılıyordu bozuktu sonra denedim çalıştı biraz çalıştıktan sonra beyaz ekran verdi geri çalışmadı

met 35

Profesör
Beyaz ekran oluştuğunda pc çalışıyor ise,bi kaç kez monitörü aç kapa yaparak bi deneyin.

met 35

Profesör
Makina çalışırken sinyal yok yazısı geldiğine göre,ya monitör kablosunda veya e.kartında bi sorun vardır. Kablo bağlantısını bi kontrol edin. e.kartını söküp,tekrar takmayı deneyin.

Halil67o788

Üyecik
Makina çalışırken sinyal yok yazısı geldiğine göre,ya monitör kablosunda veya e.kartında bi sorun vardır. Kablo bağlantısını bi kontrol edin. e.kartını söküp,tekrar takmayı deneyin.
Denedim tak sesi geldi ve yerine oturdu işlemci yerine oturmamış olabilirim çünkü 2 yıl sonra tekrar çalıştı

met 35

Profesör
Tekrar çalıştığına göre bundan sonra bi şekilde ,muhakkak çalışır. Tüm kablo bağlantılarını söküp,tekrar bi deneyin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

Halil67o788

Üyecik
Tekrar çalıştığına göre bundan sonra bi şekilde ,muhakkak çalışır. Tüm kablo bağlantılarını söküp,tekrar bi deneyin.

Denedim olmadı bilgisayar çalıştığında 5dk sonra siyah ekran verip geri geldi sonra beyaz ekran verdi tamamen gitti işlemci yerinden çıkmiş olabilirmi

Denedim olmadı bilgisayar çalıştığında 5dk sonra siyah ekran verip geri geldi sonra beyaz ekran verdi tamamen gitti işlemci yerinden çıkmiş olabilirmi
Yada kablodo sorun var

Son düzenleme:
stat counter