Bilgisayar Seçimi.Macbook mu ipad pro mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Öncelikle merhaba.Ben bir bilgisayar almak istiyorum.Yalniz piyasada o kadar çok bilgisayar varki karar veremiyorum.Benim bilgisayarı kullanma amacım Sunum yapmak.Sunumda video ve fotoğraf artı word belgeler felan oluyor.Sunumlarda gösteriş önemli olduğu için sevmesemde yarım elmayı tercih ediyorum.Sunum dışında mail finans grafikleri gibi haber sosyal medya kullanıcısıyım.Ve video oluşturmak ama üst düzey değil.Bana gösterişli günlük işimi görecek bir cihaz lağzım.En sonki yeni Macbook ve ipad pro arasında kaldım.Veya başka bir cihaz önerebilirmisiniz? Teşekkür ediyorum.

iPad pro bir bilgisayar değil işinizi göreceğinizi zannetmiyorum.Yeni Macbook'da gerek batarya gerek sunum için işinizi rahatlıkla görür.Video oluşturmaktan kastınız Premiere vs kullanımı ise bu zaten tamamen işlemcinin gücüyle alakalı bir durum kötü bir performans çıkarmaz yani

nextman

Profesör
Ben 2015 MacbookPro kullanıyorum çok da memnunum 2016 bana çok ters geldi iyi ki zamanında 2015 tercih etmişim, usb ve hdm giriş sayısı benim için önemli. zira ben aldıktan sonra üzerine farklarla 1800TL zam da geldi :)

bende macbook alacağım yenilemek istiyorum iş için macbok prp 2015 düşünüyorum sizce doğrumu düşünüyorum 2016 macbook pro da usb type c altyapısının tam anlamıyla oluşmadığını düşünüyorum

bende macbook alacağım yenilemek istiyorum iş için macbok prp 2015 düşünüyorum sizce doğrumu düşünüyorum 2016 macbook pro da usb type c altyapısının tam anlamıyla oluşmadığını düşünüyorum
Ya keşke U sb Type-C'li Flash bellekler falan çıksa hiç bir şey üretmiyorlar sırf satmak için.

Öncelikle merhaba.Ben bir bilgisayar almak istiyorum.Yalniz piyasada o kadar çok bilgisayar varki karar veremiyorum.Benim bilgisayarı kullanma amacım Sunum yapmak.Sunumda video ve fotoğraf artı word belgeler felan oluyor.Sunumlarda gösteriş önemli olduğu için sevmesemde yarım elmayı tercih ediyorum.Sunum dışında mail finans grafikleri gibi haber sosyal medya kullanıcısıyım.Ve video oluşturmak ama üst düzey değil.Bana gösterişli günlük işimi görecek bir cihaz lağzım.En sonki yeni Macbook ve ipad pro arasında kaldım.Veya başka bir cihaz önerebilirmisiniz? Teşekkür ediyorum.
onlardan performans alamazsın... boşuna paranı çarçur etme...