Bu konuyu okuyanlar

ibrahim0909

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sene 4 yillik puan yetmicek gibi iyi puan beklemiyorum 2 yillik için daha umutluyum simdi mezuna kalip seneye yazilim mühendisliğine hazırlanmalı mi yoksa bilgisayar programcılığına gidip dgs ile yazilim mühendisliğine tamamlamak mi
bir yandan en azindan 2 yillik olsun diyorum koca 1 sene sinav stresi olsun istemiyorum bir yandan kararsizim sizce 2 yillik bilgiisaayar programcılığına gitmeli miyim bu işi para için değil severek yapacağıma inanıyorum

bu iki bölüm hakkinda :
geleceğin mesleği mi
iş imkanlari
hangisine gitmeliyim dgs ile yazilim mühendisliğine tamamlamak iyi olur mu

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Merhabalar. Seneye bırakmanız çok stresli olacaktır, sadece çalışabileceğinize ve çok stres yapmayacağınıza inanıyorsaniz seneye bırakın. Çalışmanız başarılı olmanız için, stresli olmamanız bu sürecin ve özellikle sınavların iyi geçmesi için önemlidir. Çünkü çok çalışsanız bile sınavda stres yaparsanız, beklediğiniz gibi olmayabilir.
Ikinci olarak, dgs ile geçmek yerine 0'dan bölüme başlamak daha iyidir. 2 farklı sistem planlarınıza engel olabilir. Ben seneye bırakmıştım, konuşmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

ibrahim0909

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Seneye bırakmanız çok stresli olacaktır, sadece çalışabileceğinize ve çok stres yapmayacağınıza inanıyorsaniz seneye bırakın. Çalışmanız başarılı olmanız için, stresli olmamanız bu sürecin ve özellikle sınavların iyi geçmesi için önemlidir. Çünkü çok çalışsanız bile sınavda stres yaparsanız, beklediğiniz gibi olmayabilir.
Ikinci olarak, dgs ile geçmek yerine 0'dan bölüme başlamak daha iyidir. 2 farklı sistem planlarınıza engel olabilir. Ben seneye bırakmıştım, konuşmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.
dgs ile gecmemeli miyim peki programcilik 2 yilliga gitmeli miyim

---- Mesajlar birleştirildi ----

ne kadar çok çalışırsam calisayim stres yapmam desemde sinav ortami bambaska ister istemez stres oluyo belki seneye daha kötü olabilir o yüzden sizce bilgisayar programcılığı secmek mantik limi 2 yillik

ne kadar çok çalışırsam calisayim stres yapmam desemde sinav ortami bambaska ister istemez stres oluyo belki sen
dgs ile gecmemeli miyim peki programcilik 2 yilliga gitmeli miyim

ne kadar çok çalışırsam calisayim stres yapmam desemde sinav ortami bambaska ister istemez stres oluyo belki seneye daha kötü olabilir o yüzden sizce bilgisayar programcılığı secmek mantik limi 2 yillik
dgs ile geçmek yerine 0'dan bölüme başlamak daha iyidir bu cümleyi anlamadim yani 2 yilliga gitmeli. miyim

Son düzenleme: