Bilgisayar mühendisliği öğrencisi bilgisayar tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

nakzo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba bu sene bilgisayar mühendisliği kazandım oyun için üst düzey performansı şuan önemsemiyorum okul hayatım boyunca işime yarayacak en kullanışlı dizüstü bilgisayarı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

nakzo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Monster Abra V13 öneririm o zaman.
Sanırım bilgisayar muhendisligi ogrencisisiniz bazı kişiler tarafından daha kucuk hafif ultrabook tarzı bilgisayar almam önerildi acaba monster almak mühendis icin gereksiz mi olur ağırlık bakımından

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Sanırım bilgisayar muhendisligi ogrencisisiniz bazı kişiler tarafından daha kucuk hafif ultrabook tarzı bilgisayar almam önerildi acaba monster almak mühendis icin gereksiz mi olur ağırlık bakımından
Evet 2. sınıf öğrencisiyim. Şahsen ben tercih etmem çünkü ağır programlar olabiliyor bunun yanında üniversite arkadaşlarıyla illaki oyun da oynanıyor o yüzden tavsiyem Monster almanız yönünde olur.

nakzo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet 2. sınıf öğrencisiyim. Şahsen ben tercih etmem çünkü ağır programlar olabiliyor bunun yanında üniversite arkadaşlarıyla illaki oyun da oynanıyor o yüzden tavsiyem Monster almanız yönünde olur.
Anladım şu ana kadar oyunlarla fazla haşır neşir değildim o sebeple kafa karışıklıgına sebep oldu şuan da monster ve Dell Inspiron 7577 FB70D128F81C i7-7700HQ 8GB 1TB 128GB SSD 4GB GTX1050Ti 15.6 IPS Linux arasındayım hangisini tavsiye edersiniz

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992