Bilgisayar mühendisliği laptop tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

busedemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu sene başladım bölüme 1. Sınıfım
Beni 4 yıl götürebilecek max 4.500binlik bir laptop tavsiyesi istiyorum. Ama 3bin civarları olursa daha güzel olur.

SDN_00X6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar bu sene başladım bölüme 1. Sınıfım
Beni 4 yıl götürebilecek max 4.500binlik bir laptop tavsiyesi istiyorum. Ama 3bin civarları olursa daha güzel olur.

Kardeşim macbook al. Windows kullanma. Neden dersen MAC OS güçlüdür, mühendislik programları mac'a yakışır. Hem grafik programlarında bile üst performans alabiliyorsun. Sanada 4 yıl rahat rahat yeter.

busedemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim macbook al. Windows kullanma. Neden dersen MAC OS güçlüdür, mühendislik programları mac'a yakışır. Hem grafik programlarında bile üst performans alabiliyorsun. Sanada 4 yıl rahat rahat yeter.
Malesef o kadar bütçem yok :/

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok teşekkür ederim bunu düşüneceğim. Peki daha ucuz fiyatlı bir şeyler önerebilir misin?

Son düzenleme:

SDN_00X6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Israr ediyorum macbook al git ikinci el al ama macbook al. pişman olmazsın. 4 senede 3 bilgisayar değiştirirsin söylemedi deme.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Israr ediyorum macbook al git ikinci el al ama macbook al. pişman olmazsın. 4 senede 3 bilgisayar değiştirirsin söylemedi deme.
Burda taraftarlık yapma 4 senede 3 bilgisayar değiştirecekmiş herkesin bir bütçesi var..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Çok teşekkür ederim bunu düşüneceğim. Peki daha ucuz fiyatlı bir şeyler önerebilir misin?
Mühendislik dediğiniz için kullanacağınız programlar olursa işlemcinin güçlü olması gerekiyor uzun süre götürsün dediğiniz için onu önerdim 3000 tl civarı bilgisayar donanım olarak çok düşük olur 3600 tl fiyatıyla böyle bir bilgisayar var..

Hp 15-Bs107nt İntel İ5 8250u İşlemci 8 Gb Ram 1 Tb Hdd Amd Radeon 530 Ekran Kartı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ne alaka abi. Şu Windows bilgisayarlar çöp Mac bilgisayarlar aşırı güçlü olayından çıkın artık. 4 senede 3 bilgisayar çok saçma bir cümle. Yıllarca Mac bilgisayarlar SSD ile kullanıldı sonra Windows bilgisayarı mekanik disk ile kullanıp laf ediyorsunuz. Bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim, öğrencilikte Mac alan pişman olur. Programların hepsi yoktur veya olanlarda paralıdır. Ayrıca Windows ve Linux kesinlikle kullanılıyor ki Mac bilgisayarda bu 3 sistemi taşıyabileceğinizi hiç sanmam.

Konuya gelirsek bu ürünü öneririm.

Lenovo V330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB + 240GB SSD Fiyatı

busedemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim bunu düşüneceğim. Peki daha
Ne alaka abi. Şu Windows bilgisayarlar çöp Mac bilgisayarlar aşırı güçlü olayından çıkın artık. 4 senede 3 bilgisayar çok saçma bir cümle. Yıllarca Mac bilgisayarlar SSD ile kullanıldı sonra Windows bilgisayarı mekanik disk ile kullanıp laf ediyorsunuz. Bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim, öğrencilikte Mac alan pişman olur. Programların hepsi yoktur veya olanlarda paralıdır. Ayrıca Windows ve Linux kesinlikle kullanılıyor ki Mac bilgisayarda bu 3 sistemi taşıyabileceğinizi hiç sanmam.

Konuya gelirsek bu ürünü öneririm.

Lenovo V330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB + 240GB SSD Fiyatı
önerdiğiniz bilgisayar hoşuma gitti fakat Lenovo Ideapad 520 Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Freedos Fiyatı bunla arasındaki farkı ne kusura bakmayım cok anlamam şimdilik bu konulardan

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982