Bilgisayar Kendini Kapatıyor

Bu konuyu okuyanlar

Zehel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam millet!
Hiç lafı uzatmadan derdimi söyleyeyim ki derman bulayım. Bilgisayarım oyuna girdiğim zaman şakkk diye aniden kapanıyor. 1 aydır bu problem vardı ve geçen günlerde harici ekran kartımın sürücüsünü güncelledim. Problem ortadan kalktı. İki üç gün sonra yani dün bu problem tekrar ortaya çıktı. Ben de tahmin edebileceğiniz üzere ekran kartımın sürücüsünü güncelledim ama bu sefer işe yaramadı. (Mesela LoL’de şampiyon seçim ekranındayken bir sorun yok ama oyun başlar başlamaz bilgisayar kapanıyor.) (Bu problem sadece LoL’de değil, Hearthstone oynarken de olabiliyor. Bir süre sonra kapanıyor.) Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim, nolur bir çözümü varsa sevindirin şu garibi.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Normal kullanımda kapanmıyorda sadece oyunlara girince kapanıyırsa ısınma problemi olabilir..

Zehel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normal kullanımda kapanmıyorda sadece oyunlara girince kapanıyırsa ısınma problemi olabilir..
Isınmadan kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü ısınacak zamanı olmuyor. Oyun başlar başlamaz 3-4 saniye içerisinde kapanıyor. Daha önce defalarca oynadığım oyunlar zaten.