Bilgisayar Her Oyundan Atıyor

Bu konuyu okuyanlar

akkokekko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar
Arkadaşlar bu bilgisayar bana kafayı yedirtecek. Ben mi bazı şeyleri yanlış yapıyorum yoksa bilgisayar mı yanlış yapıyor daha anlamış değilim.Sorunum şudur ki dün akşam fifa hakkında bir konu açmıştım sorun fifa ile ilgili sanıyordum ama fifa ile alakası yokmuş. Şöyle oluyor oyuna girmeye çalışıyorum ama loadingte oyundan atıyor. Mesela Fifa 19 da atıyordu dedim büyük bir oyun sonra gittim Thief Simulator de denedim hırsız geçiyor loading kısmı geliyor pat siyah ekran. Gittim Cities Skylines da denedim giriyor oyuna oynaya basıyorum loadingde pat atıyor kafayı yemek üzereyim ya fm 19 ve 18 de de aynı hatayı yapıyordu. Çözüm nedir bilen var mı arkadaşlar ?
Ekran Alıntısı.PNG

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Dll eksikliği olabilir. Ya da pc'nize virüs bulaşmış olabilir. Veya oyunu tekrardan kurun. Oda olmazsa son çare format atmak olacaktır. (windows 10 tavsiye edilir.)

akkokekko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Windows 10 kullanıyorum virüs taraması yapıyorum onda da bir şey çıkmıyor bilgisayarcıya gitmekten başka çare yok galiba :(
Dll eksikliği olabilir. Ya da pc'nize virüs bulaşmış olabilir. Veya oyunu tekrardan kurun. Oda olmazsa son çare format atmak olacaktır. (windows 10 tavsiye edilir.)