Bilgisayar Fiyatları Yükseldi mi ?

Bu konuyu okuyanlar

sahar03

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar,

Yeni Yila Girmemiz İle ÖTV ve Diğer Vergilerin Zamlanması İle Herhalde Teknolojik Aletler Zamlanmaya Başladı

VatanComputer'de Takip Ettiğim Kampanyalı Ürünlerin Eskiye Nazaran Arasında Fiyat Farki Olması Beni Çok Korkuttu Çünkü Hala Bir Notebook Sahibi Olamadim..

Ayni Ürünleri Geçmişte Yine Ayni Kampanya olan %25 veya %30 ile Aralarında 200-300tl Fiyat Farki ile Veriyor Olması Tedirgin Etti Beni Açikçası.

Arkadaşlar Bu Bilgisayar Piyasasini Yaklaşık 6 aydir Takip Ediyorum Onun İçin Fazla Bilgim Yok
Dolarin Her gün Kendi Rekorunu Kirip Yükselmesi ve de Yeni Yıl Diye Vergilerin Zamlanması Notebook Ürünlerini Hep Bu Fiyat Çizgisindemi Tutar?

sahar03

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Vay arkadaş limitim yok diye alamamıştım
Şimdi Nasil alacaz ?
Kredi Karti Muhabbeti İçin Demek ki Bu Fiyat Artişi Duymuşdumda Gündemde Pek Tutulmamişti
Ne Zaman Onadilar.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
şimdilik beklemek en iyisi en kötü ihtimalle 31 ocakta alırsınız limitiniz varsa :)

emrekaragol6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Doların düşeceğini pek sanmıyorum.Yatırımcılar hep dolara yatırım yapıyorlarmış bugün haberde okudum.

Barış Sezen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne diyorsun sen? Tavan bile yaptı.
GTX 770'in fiyatı 3 ay öncesi ile 200 TL ARTMIŞ!!!!!!
Azalması gerekirken (Teknoloji gelişiyor) Artmış. Ve az buz bir rakam değil.
Bence daha fazla bekleme al,ben maalesef çok para harcadığım için para biriktirmem lazım,anca haziran'a o zamana inşallah 2.50 TL Olmaz dolar. :S

sahar03

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Dolar hergün kendi rekorunu kiriyor çok kötü bir durum :S

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben sırf kredi kartı olayından erkenden aldım ama biraz daha bekleyip biraz daha güzelini alabilirdim kader..

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
200-300 TL fark var mı bilmiyorum da, 2 ay önce 5.600 TL'ye gördüğüm MSI Dragon Edition II Notebook şu an 6.800 TL.