Bilgisayar Bölümü Sohbet Başlığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

sdbz

Asistan
Muhabbetiniz bol olsun, ben yancıyım pek karışmam.. Şu farcry3 denen mereti bırakamıyum, 3 kez bitirdim, yine başladım, kurtulmanın bi yolu yok mu?
18 yıldır pc kullanıyorum, ilk defa yüksek bir sistemim oldu, oyunlar 1080p de fena duruyormuş..
Oyuna girince kendimi adada hissediyorum, aymosferden çıkamdım bi türlü :)

Muhabbetiniz bol olsun, ben yancıyım pek karışmam.. Şu farcry3 denen mereti bırakamıyum, 3 kez bitirdim, yine başladım, kurtulmanın bi yolu yok mu?
18 yıldır pc kullanıyorum, ilk defa yüksek bir sistemim oldu, oyunlar 1080p de fena duruyormuş..
Oyuna girince kendimi adada hissediyorum, aymosferden çıkamdım bi türlü :)
farcry4 çikarsa kurtulursun :)

sohbet koyu :D herkeze merhabalar ...

herkez sorunlarını paylasıyor benımde sorunum leptop ta bılgısayarı acınca wındows ekranı gelmeye calısırken donuyor ekran kıtlenıyor hıc bır tus calısmıyor nedense anca bataryayı sokmek zorunda kalıyorum ama bı yontem buldum tuttu faremın usb sını cıkarınca hıc bır sorunla karsılasmıyorum acaba sorun ondan mı kaynaklanıyor bende cozemedım :D

Herkese merhabalar,

Bende 4 senelik laptobımda oyun oynayamaz olunca aranmaya başladım. Y510p yolları gözleye gözleye bir hal oldum. :D Şimdilik cepteki Real Racing 3'le idare ediyoruz hayırlısı bakalım. :)

Arkadaşlar MSI Ge60-20E-295xtr ile MSI 2Pc-091 in farklarını iyi kotu yanlarını soylermisiniz

Arkadaşlar MSI Ge60-20E-295xtr ile MSI 2Pc-091 in farklarını iyi kotu yanlarını soylermisiniz
işlemci ve ekran kartları değiişk
MSI Ge60-20E-295xtr bir önceki nesil ekran kartına sahip olmasına rağmen oyunlarda daha performanslı olacaktır ;)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bır laptop ta bulunması gereken uygulamalar nelerdir?
öyle uygulama değil de bu yaz aylarında özellikle bir soğutucu fena olmaz :)

Arkadaşlar size bir sorum olacak benim exper marka 4gb ram çift cekirdek 1gb 128 bit ati ekran kartım var ama oyun oynarken bir süre sonra ekran sinyal yok deyip kapanıyor bir süre snra seste gidiyor ama fan fln calışmaya devam ediyor . ısınma olabilir diye termal macununu yeni değistirdim işlemcinin de ekran kartı nında her şeyini temizledim ama genede çözüm olmadı ne yapabilririm bir çözüm yolu gösterin lütfen şimdiden herkese teşekkür ederim :)

Arkadaşlar size bir sorum olacak benim exper marka 4gb ram çift cekirdek 1gb 128 bit ati ekran kartım var ama oyun oynarken bir süre sonra ekran sinyal yok deyip kapanıyor bir süre snra seste gidiyor ama fan fln calışmaya devam ediyor . ısınma olabilir diye termal macununu yeni değistirdim işlemcinin de ekran kartı nında her şeyini temizledim ama genede çözüm olmadı ne yapabilririm bir çözüm yolu gösterin lütfen şimdiden herkese teşekkür ederim :)
lcdnin anakarta takılı olduğu yerde problem olabilir sinyal yok deyince ilk aklıma gelen bu oldu

teşekkür ederim zaten ekran kartının dışında anakart soketine takınca lcd nin kablosunu görüntü vermiyor ekran kartına takılı şu anda

NOTEBOOK burayı incelerken aslında forumda geçmişten bugüne bilgisayar gelişimi adı altında bir konu açılmalı ve forum üyelerinin geçmişte ilk aldığı bilgisayarlarının fotoları paylaşmalı. güzel ve eğlenceli olur.
bir ara P3 bir bilgisayarla bir arkadaş geldi buna win7 yüklermisin diye ne güldüm :D

stat counter