Bilgisayar Bölümü Sohbet Başlığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mert Ahmet

Dekan
Evet bu uzun zamandan beri aklımda olan birşeydi :) SDN de heryerde sohbet ediyoruz :) Gelin o konuların altını kirletmemek adına bunu bu başlığın altında yapalım :)
Keyifler nasıl bakalım :) Ben salonu boyadım bugün yorgunum :)

Utku92

Asistan
İyidir dostum masaüstü bilgisayarın fişini takınca kendi kendine açılmaya başladı onunla uğraşıyorum :D

azen63

Profesör
benim power tusu arızalı mutlaka windostan kapatmalıım laptobu:)

azen63

Profesör
balık yakaladınmı Ahmet hayatın boyunca:)

Mert Ahmet

Dekan
Yok dostum tuşu içeri giren türden değil fişi takmamla 3 saniye sonra açılıyor neyse çokda önemli değil, windows 8 i kullandınız mı kullandıysanız memnun musunuz ?
başlat ve aero'yu bekliyorum 8.1den umudumu kestim inşallah 9 çıkınca deneyeceğim :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sen Hiç Sazan yakaladınmı(aynalı) ?
bizim burda balık çok yok ama ördek var çok, yolunmayı bekliyorlar ;)

Utku92

Asistan
başlat ve aero'yu bekliyorum 8.1den umudumu kestim inşallah 9 çıkınca deneyeceğim :)
başlat benim için çokta önemli değil alıştım metroya :) ama aeroyu neden o şekilde yapmak istediler anlam veremedim mac os dan kopyaladılar bazı özellikleri işin komik durumuda ios 7 de android ve win kopyası gibi olmuş nereden nereye :)

Mert Ahmet

Dekan
başlat benim için çokta önemli değil alıştım metroya :) ama aeroyu neden o şekilde yapmak istediler anlam veremedim mac os dan kopyaladılar bazı özellikleri işin komik durumuda ios 7 de android ve win kopyası gibi olmuş nereden nereye :)
ya metro arayüzü dokunmatik için yapılmış pc versiyona koyma metroyu tablete koy pcden de kaldırma başlatı bak nasıl oluyor ama kime konuşuyoruz biz :)

azen63

Profesör
Mert Ahmet bana bir laptop lazım.17.3 inh fiyat aralığı 3500 tl ye kadar ... en son donanımlar olacak. bu konuda fikirlerini bana pm atarmısın? 2
2 aya kadar almayı düşünüyorum.

DumDumaq

Dekan
bodayı boyamakla bilgisayar bölümü sohbet bölümünün ne alakası var orayı çözemedim Burasıda normal sohbete döncek gibi

stat counter