Bilgisayar başlıyor ama monitöre görüntü gelmiyor!

Bu konuyu okuyanlar

mrtugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler pc bi kaç gündür açılmıyor değişmesi gereken ışığın rengi değişmiyor monitore görüntü gelmiyor fan çalışıyor hard disk gg dediler başka harddisk taktım yine aynı nolur çözümü söyleyin çözebilen olursa ininali alınca 3-5 bişe yollarım lütfen (arkadaş rica etti. yardım ederseniz çok makbüle geçer arkadaş için.)

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Bu işlerden anlayan birisini götür evine ve baktır. Böyle tahminle olmaz bu işler.

gökhanocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Beyler pc bi kaç gündür açılmıyor değişmesi gereken ışığın rengi değişmiyor monitore görüntü gelmiyor fan çalışıyor hard disk gg dediler başka harddisk taktım yine aynı nolur çözümü söyleyin çözebilen olursa ininali alınca 3-5 bişe yollarım lütfen (arkadaş rica etti. yardım ederseniz çok makbüle geçer arkadaş için.)
özelliklerini hepsini yazarsaniz daha iyi olur yardım etmekte benimde başima gelmişti hallettim

CanonSpeed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ram veya ram'leri çıkar tak ve uçlarını normal silgiyle dikkatlice sil hala açılmıyor ise ekrankartını çıkar oda yine açılmadıysa çok düşük bir ihtimalde olsa işlemcinde sıkıntı olabilir veya güç kabloları çıkmış olabilir işlemcinin sol üstünde bir güç beslemesi için giriş var orası boşmu kablo varmı ?

Ram'leri illa silgiyle silmene gerek yok ama sen yinede bi sil.

Son mesajlar