Bilgisayar Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

AhmetÖnal25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows XP bilgisayarımda ses kartı olmadığı için bazı oyunları oynayamiyordum virtual sound driver diye program indirdim ve kurdum kurduktan 5 dk sonra pc kendini resetlemeye başladı ve kasadan aşırı ses çıkmaya başladı ve kapandı açmaya çalıştığında kasadan yine fazla ses çıktı ama bilgisayar açılmadı hiç bir şey gelmedi ekrana öylece kaldı siyah ekranda

Konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim hızlıca üye olup yazmak ve sorunu çözmek istedim yardım edene şimdiden teşekkürler

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
Windows XP bilgisayarımda ses kartı olmadığı için bazı oyunları oynayamiyordum virtual sound driver diye program indirdim ve kurdum kurduktan 5 dk sonra pc kendini resetlemeye başladı ve kasadan aşırı ses çıkmaya başladı ve kapandı açmaya çalıştığında kasadan yine fazla ses çıktı ama bilgisayar açılmadı hiç bir şey gelmedi ekrana öylece kaldı siyah ekranda

Konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim hızlıca üye olup yazmak ve sorunu çözmek istedim yardım edene şimdiden teşekkürler
bi uyuşmazlık olmuş olabilir bios pilini çıkart tak, olmadı format atmayı dene

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
bilgisayarı güvenli modda açmayı dene önce açılırsa o programı kaldır ve resetle pc yi. bakalım ne olacak yani önce en basitinden gitmek lazım çözüme.

AhmetÖnal25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BIOS ekranı falan gelmiyor BIOS pilini çıkarırsam o ekrana gelir mi

AhmetÖnal25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi de birşey daha soracaktım şimdi BIOS ekranına girersem formatı sadece C ye atabilir miyim

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Bi de birşey daha soracaktım şimdi BIOS ekranına girersem formatı sadece C ye atabilir miyim
istediğin partitiona format atabilirsin ama format biostan atılmıyor ordan boot ayarlıyorsun. Bence bir youtube araması yapmanda yarar var.
iyi forumlar

AhmetÖnal25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler yarın deneyeceğim inşallah olur olursa direkt format atarım sonucu yazarım buraya

AhmetÖnal25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vidaları açtım kapağı açmak için farklı bi vida var onu açamadım çok değişik neyle açacağımı da bilmiyorum fotoğrafın linkini bırakıyorum yardımcı olur musunuz