Bıktım...

Bu konuyu okuyanlar

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
8. sınıf öğrencisiyim mayısta 14 yaşıma gireceğim.bu sene lgs var. hayatımı planlıyorum olmuyor arkadaş... derse vakit ayırdım 1 ay arkadaşlarımı özledim araya arkadaşları aldım derslerim kötüleşti bilgisayar desen bırakamıyorum(biliyorum çok çalışmam gerek ama yapamıyorum en fazla 1 ay dayanmıştım ondada tatildeydim az çok eğleniyodum)büyüyünce hedefim biraaz nasıl desem... karmaşık. ingilizceye bayılırım ingilizce öğretmeni olurum diyorum babama diyorum arabada olcam diye.babam diyor şu kelimeyi söyle bakalım biliyormusun.soruyor kaybetmek falan.o sırada ya aklıma gelmiyor ya bilmiyorum.babama soruyorum sen söyle diye oda bilmiyor.neyse umudum gidiyor.bilgisayar mühendisi olacağım diyorum puanları görüyorum boşver diyorum.e-sporcu olcam diyorum. ailem dalga geçer hem ekipmanda iyi değilki diyorum.yani anladınız sanırım.üstüne 1. dönemi 64 ortalama ile geçtim.matematiği sevmiyorum annem babam SEVECEKSİN diyolar o anda sinirleniyorum.(bide sinirlendikçe falan benim gözümden yaş gelmeye başlıyor onlarda hemen ağlıyorsun falan daha çoğalıyor odama kitlenip kalıyorum)ne desem boş çok bunalıyorum.para biriktirme çabası okulda aç bırakıyor beni(gta 5 +4gb ddr3 1600mhz ram için=200+93)hayatımı planlayamıyorum işte bi yardıma ihtiyacım var.yardım ederseniz sevinirim.(lütfen derslerine özen göster falan demeyin zaten gösteriyorum 64 ortalama ise emin değilim ders içi puanlarım iyi sınavlar biraz kötü)

---- Mesajlar birleştirildi ----

edit: uyku problemlerim var saat sabah 6 da uyanıp hazırlanıp 7 de derse girip 1 de çıkmak ardından evde uyuyamamak(öğle vakitleri uyuyamıyorum)

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Yardım olarak bir GTA 5 ve ram mi istiyorsun anlamadım onu bunu geç bu yıl çalış gerçekden ama ondan sonra lgs sınavına kafa at iyi bir puanla çık ardından çıkan liseye göre planlar yap meslek teknik lisesine girmicen herhalde şimdiden meslek düşünüyorsun.

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Yardım olarak bir GTA 5 ve ram mi istiyorsun anlamadım onu bunu geç bu yıl çalış gerçekden ama ondan sonra lgs sınavına kafa at iyi bir puanla çık ardından çıkan liseye göre planlar yap meslek teknik lisesine girmicen herhalde şimdiden meslek düşünüyorsun.
hayır o sadece bir eklemeydi... çok bunalıyorum hayatımı akışa sokamıyorum.nasıl sokacağoımı bilmediğim için yardım istiyorum.

Spectraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Teog varken ben hiç çalışmazdım 214 puan almıştım.Sonrasında tabi pişman oldum arkadaşlarım 370 400 ben 214 utanmıştım baya.Sonra git imam hatipe benim alakam olmaz böyle konularda bide arapça dersi felan çok zordu sınıfta kalmıştım sonra.Tekrar babam şans verdi çalıştım 65 yaptım sonra okul değiştirip meslek lisesine gittim ve çok istediğim bilişim bölümünü okuyorum şimdi.Derslerimde gayet iyi akıllandım tabi kafa basmıyordu şimdi inek oldum takdir aldım 11.sınıfta.Sen en iyisi lgs sınavına çalış alt tarafı 4 ay felan.Geleceğin için önemli.Şöyle düşün 4 ay bütün gün lgs çalışmaklı ömür boyu fabrikada çalışmak mı.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Şuan sadece çalış ilerde keşke dememek için çalış liseden sonra gerisi gelicektir.

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Teog varken ben hiç çalışmazdım 214 puan almıştım.Sonrasında tabi pişman oldum arkadaşlarım 370 400 ben 214 utanmıştım baya.Sonra git imam hatipe benim alakam olmaz böyle konularda bide arapça dersi felan çok zordu sınıfta kalmıştım sonra.Tekrar babam şans verdi çalıştım 65 yaptım sonra okul değiştirip meslek lisesine gittim ve çok istediğim bilişim bölümünü okuyorum şimdi.Derslerimde gayet iyi akıllandım tabi kafa basmıyordu şimdi inek oldum takdir aldım 11.sınıfta.Sen en iyisi lgs sınavına çalış alt tarafı 4 ay felan.Geleceğin için önemli.Şöyle düşün 4 ay bütün gün lgs çalışmaklı ömür boyu fabrikada çalışmak mı.
Şuan sadece çalış ilerde keşke dememek için çalış liseden sonra gerisi gelicektir.
Teşekkürler Sanırım Kendime Bir Sınırlama Koyup Derslere Vereceğim Kendimi.Sağolun

Spectraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Teşekkürler Sanırım Kendime Bir Sınırlama Koyup Derslere Vereceğim Kendimi.Sağolun
Bi zahmet ver elinde okuma fırsatı varken değerlendir derslerin önemli bütün gün çalış demiyorum zaten her gün 1 saat felan. lgs önemli bir sınav sonuçta.

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kendini okuluna ver ve elinden gelenin en iyisin yap derim