Bıktım Artık Babamdan Dayanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar merhaba babamdan artık bıktım midemi bulandırıyor. Hiç bize saygısı yok. Akşamları aynı oda da olmaktan nefret ediyorum. Sürekli osuruyor 2 dkda bir osuruyor yapma diyoruz ben böyleyim diyor beğenmeyen s... gitsin diyor. Bağırarak konuşuyor her konuda o haklı hemen bağırıyor hemen küfür ediyor. Artık dayanamıyorum evin içi hep kokuyor arkadaşlar tamam babadır ama artık gücm kalmadı. Elimde imkanım olsa ayrı ev taşınmak isterdim. Akıl verin ne olur.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Kendi odana geç meslek edin çalış kazan ayrı eve çık.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
İki yumruk at kendine gelsin. Ben de babamı hiç sevmiyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
sende osur o osurdukça ...
doktora' aile hekimine götür kanser'den söz et...
baban sağyesinde kanser olmıcaksın şükret haline elini öp babanın...

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Arkadaşlar merhaba babamdan artık bıktım midemi bulandırıyor. Hiç bize saygısı yok. Akşamları aynı oda da olmaktan nefret ediyorum. Sürekli osuruyor 2 dkda bir osuruyor yapma diyoruz ben böyleyim diyor beğenmeyen s... gitsin diyor. Bağırarak konuşuyor her konuda o haklı hemen bağırıyor hemen küfür ediyor. Artık dayanamıyorum evin içi hep kokuyor arkadaşlar tamam babadır ama artık gücm kalmadı. Elimde imkanım olsa ayrı ev taşınmak isterdim. Akıl verin ne olur.

Annen de rahatsız olmuyor mu bu durumdan? O birşeyler söyleyebilir.

Genelde gaz yapan ilaçlar veya aşırı protein oluyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
alışmıştır aşk gözlerini ve burnunuda etkiliyordur...

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Avrupa da gençler 5-6 kişi toplaşıp, topluca ev tutuyorlar. Sen de bir kaç arkadaşın ile birlikte eve çık.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
böyle hain evlatları cezalandırmak gerek... :mad:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Nolmuş yani insanlık hali belki babanın rahatsızlığı var nice baba lar var kızlarına oğullarına neler yapıyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116

sende osur o zaman kardeşim...

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
confickerbalonu gibi iğren tipler uzaklaştırılmalı...

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bu devirde ayrı eve çıkmak da zor artık.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
yediğn önünde yemediğin arkanda cebinde 3-5 kuruş harçlık var nankörlük yapıyon eve çıkma faturası,yemeği aidatı kaçmasın sana babana kaçmış yeter...

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Bence ne kadar erken, o kadar iyidir. Özgürlük ve sorumluluk. Geç kalınırsa alışması da daha zor oluyor.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Ben Askerden sonra eve ancak tatilden talile uğradım. Yaşım 22'iy di. 30 çok geç. Öğrenilmesi gereken çok şey var. Mesela ilk yemek pişirişim bir fiyasko olmuştu ve tencere ile çöpe attım. Sonra hatırladım ki, tencere yine lazım olacak. Çöpten çıkarıp yıkadım.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930

Babadır sonuçta rahmetli babam yanımda olsa da vursa, koksa, sıç.. Babanın gaz çıkarması sana rahatsızlık verir ama arkadaşın yapsa ya olum ne pis adamsın dersin takmazsın. Babana karşı alttan bir kinin öfken olabilir belki de .

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Kuşlar da büyüyünce kendileri uçmak isterler. Ve sonunda yuvadan uçarlar. Gerisi bu isteğe bir bahane yaratma girişimi.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Eğer dediğin doğruysa evden kısa süre de ayrıl. O zamana kadar'da kendi odan da takıl muhatap olma.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
sende osur o osurdukça ...
doktora' aile hekimine götür kanser'den söz et...

baban sağyesinde kanser olmıcaksın şükret haline elini öp babanın...

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Dalga geçilen bir konudur ciddi değildir başka forumlarda da bu arkadaş yazmıştır troll amaçlı. Arkadaş sana sesleniyorum baban ağzına osurmasın dikkat et. Adam ol adam azıcık yuvarlak
Sadece tebessüm ediyorum size.

Reaksiyon puanı
142
Adam ciddi ciddi konu açmış. İşi gırgıra sürmenin mantığı yok. Gaz çıkaracaksa gitsin balkonda çıkarsın. Milletin yanında yapmak terbiyesizliktir, saygısızlıktır, takmamaktır, bir şey yerine koymamaktır. Ahlak var kardeşim. Bunu da mı düşünemiyorsunuz? Kendini hep haklı görenlerden uzak duracaksın. Adamım aldığı para yetse, alır annesi ve kardeşlerini çıkar kiraya. Diğer aile bireylerin ile odada oturun, odada çay için, odada sohbet edin. Biz öyle yapıyoruz. Aslında ben ayrı yaşıyorum. Annemlerde kaldığım zaman babamla çok az otururuz. Genelde odada ve mutfakta yer, içer, konuşuruz. Tv izlediğimiz yok öyle. Bazen dizi ve yarışma programlarını beraber izleriz. Öyle gaz çıkarma huyu yok. Çıkarsa da balkona gider. Yanımızda yapmaz.

Son mesajlar