Bıktım Artık Babamdan Dayanamıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Cometr

Asistan
Arkadaşlar merhaba babamdan artık bıktım midemi bulandırıyor. Hiç bize saygısı yok. Akşamları aynı oda da olmaktan nefret ediyorum. Sürekli osuruyor 2 dkda bir osuruyor yapma diyoruz ben böyleyim diyor beğenmeyen s... gitsin diyor. Bağırarak konuşuyor her konuda o haklı hemen bağırıyor hemen küfür ediyor. Artık dayanamıyorum evin içi hep kokuyor arkadaşlar tamam babadır ama artık gücm kalmadı. Elimde imkanım olsa ayrı ev taşınmak isterdim. Akıl verin ne olur.

Narrator

Asistan
İki yumruk at kendine gelsin. Ben de babamı hiç sevmiyorum.

sende osur o osurdukça ...
doktora' aile hekimine götür kanser'den söz et...
baban sağyesinde kanser olmıcaksın şükret haline elini öp babanın...

IDAHO

Asistan
Arkadaşlar merhaba babamdan artık bıktım midemi bulandırıyor. Hiç bize saygısı yok. Akşamları aynı oda da olmaktan nefret ediyorum. Sürekli osuruyor 2 dkda bir osuruyor yapma diyoruz ben böyleyim diyor beğenmeyen s... gitsin diyor. Bağırarak konuşuyor her konuda o haklı hemen bağırıyor hemen küfür ediyor. Artık dayanamıyorum evin içi hep kokuyor arkadaşlar tamam babadır ama artık gücm kalmadı. Elimde imkanım olsa ayrı ev taşınmak isterdim. Akıl verin ne olur.
Annen de rahatsız olmuyor mu bu durumdan? O birşeyler söyleyebilir.

Genelde gaz yapan ilaçlar veya aşırı protein oluyor.

kmurat

Profesör
Avrupa da gençler 5-6 kişi toplaşıp, topluca ev tutuyorlar. Sen de bir kaç arkadaşın ile birlikte eve çık.

<<Dkn nyz>>

Dekan
Nolmuş yani insanlık hali belki babanın rahatsızlığı var nice baba lar var kızlarına oğullarına neler yapıyor

yediğn önünde yemediğin arkanda cebinde 3-5 kuruş harçlık var nankörlük yapıyon eve çıkma faturası,yemeği aidatı kaçmasın sana babana kaçmış yeter...

kmurat

Profesör
Bence ne kadar erken, o kadar iyidir. Özgürlük ve sorumluluk. Geç kalınırsa alışması da daha zor oluyor.

stat counter