Bicimlendirme Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Hasancan4556

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar merhaba benim latopum var bilgisayar duzgun baslatilamadi diyo açılmıyor bende flash belleği hazirladim format atcakten bazenleri HDD gormuyo goruncede bicimlendirme yapamiyom yani format atamiyon neden olabilir yardimci olursaniz sevinirim model Asus laptop FX503vd oyuncu laptop

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Bazen hdd görünmüyorsa hdd acaba yerinden oynamış olabilir mi? İçini bir bilgşsayarcıya açtırıp hem temizlettirseniz hem baktırsanız iyi olur bence

Hasancan4556

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bazen hdd görünmüyorsa hdd acaba yerinden oynamış olabilir mi? İçini bir bilgşsayarcıya açtırıp hem temizlettirseniz hem baktırsanız iyi olur bence
daha yeni pc heralde windows guncelleme yaparken sarji bitti kapandi ondan degil 3 ay oldu laptop

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Hmm yani ben de geçen sene almıştım monster pc. Hddli satın aldım fakat hdd yok görünüyordu. Etkinleştir diyordum hala hdd kullanılamıyor diyordum. Pcyi salladım biraz öyle görmüştü sonra sürekli gidip gelmeye başladı oyun oynarken oyunlar bir anda kapanıyordu ben de içini açtırdım düzelttirdim

Hasancan4556

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sagol cevpladigin icin ben bi bilgasayarciya goturiyim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hmm yani ben de geçen sene almıştım monster pc. Hddli satın aldım fakat hdd yok görünüyordu. Etkinleştir diyordum hala hdd kullanılamıyor diyordum. Pcyi salladım biraz öyle görmüştü sonra sürekli gidip gelmeye başladı oyun oynarken oyunlar bir anda kapanıyordu ben de içini açtırdım düzelttirdim
Bide mavi ekran verdi ben pcyi an kapattim

Son düzenleme:

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Evet hem bilgisayarcı iyiyse anında yapar zahmetten kurtulursunuz

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bilgisayarcıya götürürsen garanti biter belki daha büyük bir sorun var garantiye göndermen daha iyi bir seçenek..