Bi kitap tavsiye ediyorum. Gerçekten çok güzel ...

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
617
Beklediğin insanın bir türlü gelmiyor olması sen fark etmeden geçip gitmesinden kaynaklanıyor olabilir mi? Bazen bulmak için uzaklara bakarken burnunun dibindekini görmez insan.”

Kahraman Tazeoğlu’nun çıkardığı yeni kitabı İki Söz diğer kitaplarından farklı; öncelikle bunu söylemek isterim. Bu sefer bir olay yazısızı söz konusu değil, olay yaşanıldıktan sonra ki düşüncelerin sayfalara aktarılmış hali.

Hani bir kitapta çok beğendiğiniz bir satır olur da altını çizersiniz ya, bu kitabı sadece sizin çizdiğiniz satırların oluşturduğunu düşünebilirsiniz. Sanırım Kahraman Tazeoğlu’nun en sevdiğim kitabı bu oldu bu yüzden.

Kitapta düşüncelerini satırlara döken karakter; bir erkek… Aşk acısı çeken, sevdiği kadın tarafından terk edilen bir erkek… Ve bu kadının kendisine ne hissettirdiğini dökmüş satırlara.

Acı çekmiş mesela. Ve o acı adamı şekillendirmiş. Hayal kırıklığına uğramış mesela ve gerçek ile hayal kavramlarının anlamlarını daha iyi öğrenmiş. Yalanı öğrenmiş mesela o kadından ve bağışıklığı olmuş yalana… Umudu, sevgiyi, aşkı, mutluluğu, hüznü, heyecanı, üzüntüyü… Aklınıza gelebilecek her duygunun dili oluvermiş bu kitap.
Screenshot_20171207-011755.png

Yazıcızade

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Uğur koşar'ın kitapları da mükemmel. Manevi terapi. Allah de ötesini bırak, Bana Allah yeter ve Rabbin için sabret. Bu 3 kitabı okudum.