Bi baksanız...

Bu konuyu okuyanlar

selo76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
www.forumbeste.com/forum
Daha yeni üye oldum,bu siteye..Çevremdekiler konuşurken tanıdım sizi.Öğretmenim.Sanal dünyada ne acemiyim ne ne profosyonel..Geçenlerde iki arkadaş hadi bizde kuralım dedik site ve kurduk...Ama eksiği çok..Sizden olumlu ve olumsuz eleştrileri bekliyorum arkadaşlar.Şimdiden eleştiriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim...

not:Arkadaşlar forumun temasını ne renk istiyorsanız,sağ üsteki renklerden değiştirme seçeneği var.Bu özellik en sevdiğim özelliği..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
1)Çok fazla başlık var.Sayfanın aşağısına inene kadar imanım gevredi :-\
2)Siteye girdiğimizde üye olmamız için yapılan baskı niyetindeki duyuru hiç hoş değil.Bu tip sitelere hiç üye olmam ben.Başkasını bilemem.Çünkü site beni içeriğiyle üye olmaya ikna etmeli "3 saniye sürecek,10 saniye sürecek, 3 vakte kadar üyelik işlemlerini halledeceksin merak etme" tarzı şeyler hiç hoşuma gitmiyor >:(
Kolay gelsin ;)

selo76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eleştiri için teşekkür ederim...Çok faydalı oldu...

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
site güzel olmuş ama elektr10 a katılıyorum o iş olmamış üyelik işi bi de sana önerim bazı kişileri gel foruma üye ol seni mod yapayım deme ilerde başın agrır :)

selo76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumun için teşekkür ederim..yorumlarınız benim için çok önemli...

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Genel olarak güzel ancak RuNaL ve elektr10' un söyledikleri tam yerinde bence dikkate almalısın. ;)

selo76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forum kurallarından 13.maddeye uymadığım için uyardın galiba.Yanlış anlamışsam uyarılsan sevinirim.Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

selo76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam.Bi dahasında forum kurallarına dikkat edeceğim.Tekrar bilgilendirdiğin için teşekkür ederim..

elektrowolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elektr10 kardeşime aynen katılıyorum
forum dedigin sıkıcı olmamalı ;)

selo76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
düşünceni ifade ettiğin için teşekkür ederim...

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
bende baktımda çok fazla konu başlığı var (gerekli-gereksiz, bilmiyorum hepsi ne kadar gerekli de :D ), göze hoş gelmesi lazım biraz. Yani çok uzun olmamalı forum :D

selo76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet haklısın,ama üyelerin ilgi alanları çok farklı.Bundan dolayı ilgi alanlarını cevap verebilmek için bölüm açmak zorunda kalıyoruz.Her zaman isteğim kısa ve öz olması ama engelleyemiyoruz...Yeni olmanın acizliği herhalde...

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
selo76 dedi ki:
Evet haklısın,ama üyelerin ilgi alanları çok farklı.Bundan dolayı ilgi alanlarını cevap verebilmek için bölüm açmak zorunda kalıyoruz.Her zaman isteğim kısa ve öz olması ama engelleyemiyoruz...Yeni olmanın acizliği herhalde...
Farklı konular için SDN'deki gibi "diğer" başlığı olursa bir çırpıda sorun hallolmuş olur.Ayrıntı başlıklar silinip "diğer" başlığı açılırsa iyi olur.

Bu arada eleştirilere verdiğiniz tepkiler çok güzel.Bu olumlu tavrınızdan, eleştiriye açık tutumunuzdan dolayı tebrik ederim 8)

selo76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elektr10 dedi ki:
Bu arada eleştirilere verdiğiniz tepkiler çok güzel.Bu olumlu tavrınızdan, eleştiriye açık tutumunuzdan dolayı tebrik ederim 8)
Bunun sebebi forumunuzun ve sizlerin de çok güzel ve seviyeli olmasındandır...Eleştirileri açığım belki de hemen çözüm sağlayamıyoruz.Şuan forumu gidişatına bırakmak daha iyi geliyor.Gidişatına bırakmamızın sebebi hararetli çalışmamız.Şuan Anasayfa yapma telaşındayız,foruma anasayfadan gireceğiz nasipse...Arkadaş olan birinden zorla sitemize ait TOOLBARI'nı yaptırdık,harika oldu.Ayrıca webmaster'ımız sitemize videolu chat bölümünü açtı.Nasipse her gün çığ gibi büyüyoruz...Umarım yüzümüzü kara çıkarmayız...
Bu zamana kadar eleştirileri ile destek olmaya çalışan arkadaşlara tekrar tekrar TEŞEKKÜR EDERİM..