Beyaz eşyada Samsung nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

DEADPOOL®

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar Samsung beyaz eşyalar nasılsıdır çamaşır, bulaşık makineleri ve buzdolapları?

İnternette baktım geneli seneler önce açılmış konular ve neredeyse tamamı yetkili servis sıkıntısı müşteri ile ilgilenmeme sorunları, sizce günümüzde Samsung beyaz eşyaları televizyon ve telefon gibi kaliteli yapıyor mu yoksa beyaz eşyada bosch a devam mı?

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
2011 de iş için 9 kg çamaşır makinesi aldım kristal kazan dijital ekranı dışında gayet sağlam ve sessiz dijital ektanda sorun oldu eksik göstermeye başladı yazı ve rakamları komple ekran değişeceği ve pahalı olduğu için değiştirmedim zaten ezberlemiştim bana soracak olursanız beyaz eşyada beko profilo gibi markaları seçin servisi yaygın ve ucuz..

H.U.M.M.E.R

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar Samsung beyaz eşyalar nasılsıdır çamaşır, bulaşık makineleri ve buzdolapları?

İnternette baktım geneli seneler önce açılmış konular ve neredeyse tamamı yetkili servis sıkıntısı müşteri ile ilgilenmeme sorunları, sizce günümüzde Samsung beyaz eşyaları televizyon ve telefon gibi kaliteli yapıyor mu yoksa beyaz eşyada bosch a devam mı?
Bosch oneririm. Annemin 16 yillik bosch camasir makinesi ve buzdolabi var halanda calisiyor fakat yeni aldi. Yine boschdan aldi gayette memnun. Ablamdada bosch un buzdolabi ve camasir makinesi var. 7 sene once aldi halanda ariza cikarip servise gitmedi. Samsung gectigimiz gunlerde camasir makinelerinin bazi sorunlarinda makineleri topluyordu... Bosch ya da siemens i oneririm...

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Beyaz eşyada yerli markaları tavsiye ederim servis,fiyat ve kalite iyidir.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

2013 de buz dolabı aldık , garantisi bitince bir kere arıza verdi içindeki sogutma tüpü patlamış 100 tl karşılığında servis yaptı. Yani herhangi bir sorunla ben karşılaşmadım.