Beşiktaş, B. Münih'le eşleşince....

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
632x314-besiktas-b-munihle-eslesince-1512997834517.jpg
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Bayern Münih'le eşleşti, kura sırasında Fikret Orman'ın yüz ifadesi gözlerden kaçmadı!.

Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndan namağlup lider çıkan Beşiktaş, son 16 turunda Alman devi Bayern Münih'le eşleşti.

Kurada Basel, Sevilla ve Shakhtar Donetsk gibi diğerlerine nazaran daha zayıf bir takım yerine Bayern Münih gibi zorlu bir ekibin gelmesi, siyah beyazlı ekibin başkanı Fikret Orman'ı da pek memnun etmedi.

Sosyal medyada da gündeme oturan zorlu eşleşme sonrası Fikret Orman'ın yüz ifadesi dikkatlerden kaçmadı.

0x0-besiktas-b-munihle-eslesince-1512997768515.jpg

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Beter olsunlar zamanında schalke ve real madrid galatasaray maçında real ve schalke bayrağı açan bunların taraftarı değilmiydi.Tarihi fark bekliyorum umarım bayern münih yüzümü kara çıkarmaz.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bide işin komik tarafı beşiktaşı favori gösteren kişiler var ya kardeşim bu kadar özgüven fazla portoyla leipzigi yendiniz diye havalara girmeyin hemen şampiyonlar liginin favori takımlarının birinden bahsediyoruz realist olun biraz ben allianz arenada bayernden en az 5 gol bekliyorum. vodafone arena falan demesin kimse karşınızdaki takım bayern münih sizden kat kat daha fazla deplasman tecrübesi var.

Son mesajlar