Berriesgift.com'da DEV İNDİRİM VAR BEYLER!!!!!

Bu konuyu okuyanlar

e.c.g

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba geçen günlerde sevgilime ne hediye alacağım diye kara kara düşünürken gördüm bu siteyi cidden çok ilginç şeyler vardı. Normal şartlar altında çarşı da pazarda bulamayacağınız tipten ürünler vardı. Bende 1 adet sevgilime aldım değişik bir buket şeklinde çilekli çikolata, gerçekten hediye karşısında yıkıldı ve çok beğendi. Sizlerde düşünürseniz diye hem biraz firmayı araştırdım hem de indirim var dediler geldik dedim ve indirim ile ilgili de bilgi paylaşmak istedim. Firmanın kargo konusunda da çok titiz olduğunu ürünün en ince ayrıntısına kadar korunaklı geldiğini de söyleyeyim sonuç olarak kargo da başına ne geleceğini bilmiyoruz ama firma öyle bir paketlemiş ki hediye paketi değil sanki Nasa'nın uzay aracının dışını elle soyuyormuş hissi veriyor insana.

SİTENİN LİNKİ: Berriesgift.com
İNDİRİM KODU: BERRY1115

Yakın zamanda eşine dostuna özel bir hediye almak isteyenler için:
"Organik tarlalarda yetişen en doğal çilekleri, yarım asırlık çikolata ustalığı ve birbirinden özel tasarımlarla birleştiren BerriesGift.com ile özel günler çok daha anlamlı." Demiş firma bende gerçekten buna inandım çilekler gerçekten inanılmaz bir yığın işlemden geçmiş olmasına rağmen hala ve hala çilek kokuyor. Ve gerçekten özel günler bu tip özel hediyeler ile daha da özel anlam kazanıyor.
Bazı görselleri sizinle paylaşmak istiyorum.

cocuk-dogum-gunu-hediyesi-1.png

ogretmenler-gunu-hediyesi-slider.png

ask-dogum-gunu-hediyesi-1.png

NOT: ARKADAŞLAR FİRMA İLE EN UFAK BİR BAĞLANTIM YOKTUR HABERİNİZ OLSUN.