BenQ Zowie XL2411 vs AOC G2460FQ

Bu konuyu okuyanlar

alikeskin9987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar FPS vs FİFA gibi oyunlar oynuyorum. iki monitörden hangisini önerirsiniz_ BENQ fiyatı 1350 TL AOC fiyatı 1050 TL başka öneriniz var mıdır? mağazadan elden almak istiyorum bu arada. :))

alikeskin9987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
BENQ monitörleri turnuvalarda çok gördüm. BENQ almadığıma pişman olmam değil mi arkadaşlar? :D

alikeskin9987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Olmazsın ama daha uygun olması için AOC olan tavyemdir.
Selam kardeşim. Bir şey sormak istiyorum. Benim şuan normal laptopum var HDMI vs VGA girişleri mevcut. herkes DP kablo öneriyor. VGA yada HDMI kablo kullansam bir şey olur mu? görüntü bozulur diyorlar da ondan sorayım dedim... Yıl başında pc toplamayı düşünüyorum o zaman kullanırım diyorum DP kabloyu?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Selam kardeşim. Bir şey sormak istiyorum. Benim şuan normal laptopum var HDMI vs VGA girişleri mevcut. herkes DP kablo öneriyor. VGA yada HDMI kablo kullansam bir şey olur mu? görüntü bozulur diyorlar da ondan sorayım dedim... Yıl başında pc toplamayı düşünüyorum o zaman kullanırım diyorum DP kabloyu?
Eğer monitörde hdmş girişi varsa HDMI kullan.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
HDMI ile 144 Hz tazeleme hızı alamazsın sadece onun haricinde bir şey olmaz. Yıl başında da topladığın bilgisayarı DP ile bağlarsın.