Beni hackleyebilirler mi?

Bu konuyu okuyanlar

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Arkadaşlar benim bilgisiyarım şifreli benim bilgisiyarıma girip kontrol edebilirlermi

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Edebilirler. Niye bu kadar korkuyorsun görmemeleri gereken bir şey mi var bilgisayarında?

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
hyr ama rahatsız olurum
Benim bi kere hacklenmişti sadece TC kimlik numaramı yazarken sıkıntı oluodu onu da ilk 2 haneyi yazıp diğerlerini sallayıp silip tekrar yazarak çözüyordum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

hyr ama rahatsız olurum
Benim bi kere hacklenmişti sadece TC kimlik numaramı yazarken sıkıntı oluodu onu da ilk 2 haneyi yazıp diğerlerini sallayıp silip tekrar yazarak çözüyordum.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
şifre güçlü ise açamaz hackleme bilmiyorsa açamazlar.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Hacklemeden ziyade .RAT programları ile de sizi izleyebilirler ve sizin ruhunuz bile duymaz. :)

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çeşitli kombinasyon programları ile çözmek bir saati alır...

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Arkadaşlar benim bilgisiyarım şifreli benim bilgisiyarıma girip kontrol edebilirlermi

Senin bilgisayarına, oltalara gelmezsen normal bir kullanıcı ulaşamaz profesyonel adam da senin pc de ne arasın o kadar godaman varken :)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Crackli yani korsan herhangi bir program yüklü ise herşey mümkün.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Turkiyenin nufusu 79 milyon ya hani ondandir? Ayrica arkadasim sen birakmiyor muydun forumu neden birakmayacagin halde foruma ara veriorum die mesaj atiyorsun.
Şöyle ki tc kimlik no bir konuda sıkıntı çıkarır. Oda tc ile işlem ypılan sitelerde güvenlik sorgusunun bulunması. Ancak sen diyelim ki sdn şifreni giriyorsun girerken 11 basamaklı rakam yerine(tc ye benzerlik göstermesi için bu örneği kullanyorum) toplam 21 tuşa basıyorsun ve fare ile yazdıklarının bi kısmını siliyorsun. Bu durumda toplam 21 rakam ile 11 basamaklı kaç sayı yazılır sorusunun cevabı imkansız sayılar değil. Elbet deneyerek bulunur... Veyine elbetteki sdn de artık güvenlik sorgusu var ancak insanlar o kadar aptal ki tüm sitelerde aynı şifreleri kullanıyor. Açıkcası bu şifreyi bulmakta yine çokta zor olamaz...

Bu arada forumdan ayrılma kararı almadan önce yorum yazdığım konular vardı. Şimdilik sadece alıntılandığım konuları takip ediyorum yakında ayrılacağım. Aaüma sanırım burada bulunmam sana baya bi dokunmuş olmalı ki bu kadar sorgulayasın...

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Şöyle ki tc kimlik no bir konuda sıkıntı çıkarır. Oda tc ile işlem ypılan sitelerde güvenlik sorgusunun bulunması. Ancak sen diyelim ki sdn şifreni giriyorsun girerken 11 basamaklı rakam yerine(tc ye benzerlik göstermesi için bu örneği kullanyorum) toplam 21 tuşa basıyorsun ve fare ile yazdıklarının bi kısmını siliyorsun. Bu durumda toplam 21 rakam ile 11 basamaklı kaç sayı yazılır sorusunun cevabı imkansız sayılar değil. Elbet deneyerek bulunur... Veyine elbetteki sdn de artık güvenlik sorgusu var ancak insanlar o kadar aptal ki tüm sitelerde aynı şifreleri kullanıyor. Açıkcası bu şifreyi bulmakta yine çokta zor olamaz...

Bu arada forumdan ayrılma kararı almadan önce yorum yazdığım konular vardı. Şimdilik sadece alıntılandığım konuları takip ediyorum yakında ayrılacağım. Aaüma sanırım burada bulunmam sana baya bi dokunmuş olmalı ki bu kadar sorgulayasın...
Niye dokunsun sadece merak ettim.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Sen önüne gelenden dosya almazsan,bilgilerini yabancılara vermezsen hiç birşey yapamazlar. Bundan 18 sene önceki hackerları da tanırdım şimdi kendini hacker diye tanıtanlarında ne olduğunu iyi biliyorum.

Son düzenleme:

baca42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
usta birisi hackleyebilir. istersen 1 milyon haneli şifre yaz yine hacklenebilirsin. siz zannediyorsunuz ki, programlarla kombinasyonlar deneyerek bulmaya çalışıyorlar. böylece şifre uzun karışık olursa çözülemez. işi bilen zaten sizin şifrenizi bulmak için uğraşmaz. pcde herhangi bir açık bulur, ordan girer ve istediği gibi at koşturur. güvenlik duvarıda olan sağlam bir güvenlik yazılımı seni bir noktaya kadar korur.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Hacklenebilirsin ancak esas soru; seni neden hedef alsınlar ki? Ne için endişe ediyorsun?