Ben neden Tivibu aldım ?

Bu konuyu okuyanlar

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bir kaç ay önce Tivibu paketi satın aldım ancak almaz olaydım adam gibi kesintisiz yayın izleyemiyorum bumudur sizin vereceğiniz hizmet ! İnternet hızımda sıkıntım yok 8mbit kullanıyorum indirirken hızlı 850-900 kbps gel görki Tivibu seyredemiyorum arkadaş nasıl donuyor öyle ücretsiz tv programları bile tivibudan bin kat daha iyi satın aldığımdan beri adam gibi yayın izleyemedim ben sandım ki sıfır donma ve takılma görüntü kalitesi iyi sandım. çünkü TTNEtin sloganı böyleydi.. dediklerinin arkasında durmuyorlar tivibu bile kullanmıyorum artık en yakın zamanda iptal ettireceğim !

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bende hiç sorun ama bir kaç gün sonra superfiber e geçiyorum :) tivibu nun gidecek olmasına üzülüyorum

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
ss2 ekran kartı almıştım gittigidiyordan sanırım 90 tlye almıştım.. taktım antenin kablosunu internet olmasa bile izliyorum.

Kârlı bir yatırım olur tv kartı..

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
digiturk kullananlarda problem oluyor tv kartları sanırım.

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bir kaç ay önce Tivibu paketi satın aldım ancak almaz olaydım adam gibi kesintisiz yayın izleyemiyorum bumudur sizin vereceğiniz hizmet ! İnternet hızımda sıkıntım yok 8mbit kullanıyorum indirirken hızlı 850-900 kbps gel görki Tivibu seyredemiyorum arkadaş nasıl donuyor öyle ücretsiz tv programları bile tivibudan bin kat daha iyi satın aldığımdan beri adam gibi yayın izleyemedim ben sandım ki sıfır donma ve takılma görüntü kalitesi iyi sandım. çünkü TTNEtin sloganı böyleydi.. dediklerinin arkasında durmuyorlar tivibu bile kullanmıyorum artık en yakın zamanda iptal ettireceğim !
aynen bende de öyle oluyor. tekrar izlemek istediğim diziler donuyor ve yeinden başlıyor.

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3

Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 11:08 ----------

aynen bende de öyle oluyor. tekrar izlemek istediğim diziler donuyor ve yeinden başlıyor.

Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
İyide o sorun bağlantıyla alakalı bu sorunun giderileceğini hiç sanmiyorum.... Benimde internet kalabalık olunca hız düşüyor dolayısıyla tivibu da donuyor... Ona yapacak bişey yok...

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bağlantı 750 kb.ile download yapıyor. Normalde internetten izlenen maçlarında gitmesi lazım. Ama sadece tivibu da oluyor. Birde görüntüyü net iken insanın gözünü bozuyor bazen bulanık gösteriyor.