Bedava internet virüs bulaştırırmı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar opera vpn gibi uygulamalarda veya diğer uygulamalarda bedava internet yapmak telefona ne gibi zararı olur veya zararı olmazmı tşk

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar opera vpn gibi uygulamalarda veya diğer uygulamalarda bedava internet yapmak telefona ne gibi zararı olur veya zararı olmazmı tşk
O uygulamar bedava internet vermiyor ki, Cihazın konumunu gizleyip yasaklı, erişimi ülkelere gizlenmiş sitelere erişebilmeni sağlıyor. Nasıl ücretsiz internet verebiliyor anlayamadım?

O uygulamar bedava internet vermiyor ki, Cihazın konumunu gizleyip yasaklı, erişimi ülkelere gizlenmiş sitelere erişebilmeni sağlıyor. Nasıl ücretsiz internet verebiliyor anlayamadım?
Hayır ben yapabiliyorum opera vpn değil belki ama vpn pro ile yapabiliyorum Vodafone hatlarda çoğu kaynağa bakarsan mesela YouTube ye bakarsan yapıldığını görürsün 5mps hızı var gayet güzel

Son düzenleyen moderatör:
Öncelikle yanlış forum sitesindesin burdan sana ekmek çıkmaz sorduğun soruya gelecek olursak zararı olmaz geçerliliğini sürdürdüğü sürece yapabilirsin ama böyle şeylere tenezzül etmeye gerek yok bence.

Son düzenleme:
stat counter