Bedava Android Favori Oyunlarınız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Konu Sizce Yararlımı

• Evet yaralı bu konu sabitlensin

Kullanılan: 130 68.1%
  • Evet yararlı ancak sabitlemeye gerek yok

Kullanılan: 40 20.9%
  • Hayır yararsız

Kullanılan: 21 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    191
Dream Leauge Soccer,Asphalt Nitro söylenmemiştir umarım.Özellikle Dream Leauge Soccer gayet kaliteli bir futbol oyunu.

trafic rider adli motorsiklet oyununu oynarken,kontroller kısmında gamepad seçeneği buldum.internette araştırdım ki gamepad ile oyun oynanıyor.fakat nasıl kuruluyo bu olay?Bende bir ucu usb girişi,bir ucu ise android cihazlara giren,klasik şarj ucu olan bir kablo var.usb bellekleri bunun sayesinde tabletimde calistiriyorum.Acaba bunu kullanarak gamepad sistemini oluşturabilirmiyim?yada nasıl oluyor. YARDIM EDIIIN!!!!Şimdiden teşekkürler ;)(FIFA 15:UT OYNAMAK ICIN ISTIYORUM)

Fazla telefonda oyun oynayan biri değilim ama ANGRY BİRDS,BİLGİ YARİS gibi oyunlar favorimdi BİLGİ WİNDOWS'ta yok.:(Sıkıntı oluyor BİLGİ YARİS tipi oyunlar genelde genel kültürü arttırıyor.:)

Benım Oyunlar: Mınecraft Clans Of clans Fifa 15 Dream Lıgı Soccer 2016 Bus Sımılator 2015 Taksı Sım 2016 ... daha var aslında bu oyunları sevıyom arada sırada bazen yukleyıp oynuyom deneyın bunları bi Wındows:Need For Speed Wos wanted Carbon Assasın cred 1 2 2nın devamları lfs Cs 1.6 Gta Samp Euro Truck Sımılator 2 Amerıcan Truck Sımılator Fifa 14 pes 2013 2012 fifa 10 prince of persia serısı Call Of Duty 2 ...

Benim favori oyunum World at Arms 2 yıl öce oynuyordum 2 gün önce yükledim ve oyun çok güzel. Bir sürü geliştirmeler yapılmış. Gameloft'a tebrikler. Başarılarının devamını dilerim.