Beats Solo 2 Solo 3 yerine tercih edillir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

QuaDrek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sevgili teknoloji severler. Benim bir sorum olacaktı. Yaklaşık 10 dakika önce kulaklık bakarken Beats Solo 2, Control Talk, OE, (Luxe Edition),Blc ML9E2ZE/A modelinin indirime girdiğini gördüm. Kulaklıktan da pek anlamayan birisi olarak sorum şu: 1. Olarak kulaklıgın şuan indirimli fiyatı iyi mi ? 2. Olarak Beats Solo 3 çıktı bunu hepimiz biliyoruz ve Solo 3 yerine Solo 2 alırsam pişman olurmuyum aralarında dağlar kadar fark var mı ? Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi Forumlar.
İlgili Link: Beats Solo 2, Control Talk,OE, (Luxe Edition),Blc ML9E2ZE/A

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba sevgili teknoloji severler. Benim bir sorum olacaktı. Yaklaşık 10 dakika önce kulaklık bakarken Beats Solo 2, Control Talk, OE, (Luxe Edition),Blc ML9E2ZE/A modelinin indirime girdiğini gördüm. Kulaklıktan da pek anlamayan birisi olarak sorum şu: 1. Olarak kulaklıgın şuan indirimli fiyatı iyi mi ? 2. Olarak Beats Solo 3 çıktı bunu hepimiz biliyoruz ve Solo 3 yerine Solo 2 alırsam pişman olurmuyum aralarında dağlar kadar fark var mı ? Bilgilendirirseniz sevinirim. İyi Forumlar.
İlgili Link: Beats Solo 2, Control Talk,OE, (Luxe Edition),Blc ML9E2ZE/A
Tam olarak model numarasını bilemeyecek ama ben solo 2 solo 3 olarak kıyaslama yaparsam solo 3 bir tık daha iyi temiz ses veriyor tabi buraya en büyü etken maddi durum gidiyor. Benim bir çok arkadaşıma solo 2 önerdiğim de oldu pişman olmazsınız tabi ki solo 3 alırsanız daha iyi olur değişe bilir batarya olsun şarj göstergesi olsun w1 çip olsun gürültü çok işe yarıyor ve stereo ses kalitesi olsun solo 3 biraz daha iyi ama solo 2 kötü değil. Onun dışında beats kalitesi ortada zaten

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Aradaki fiyat farkını ödeyebileceksen solo 3 derim. Ama zorlanacaksan hiç girişme solo 2 al geç. Çünkü arada dağlar yok.