Beats Kulaklık Uyumluluğu

Bu konuyu okuyanlar

Mc3cree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, Ben şu linkteki kulaklığı almayı düşünüyorum:
https://urun.gittigidiyor.com/tv-se...i-mkpu2ze-a-apple-turkiye-garantili-408369022

Bu kulaklıklar İOS bazlı kulaklıklarmış, acaba alsam Android telefonumda kullanabilirmiyim ses gelirmi yani? Sanırım sadece üzerindeki fonksiyonel tuşlarını kullanamıyacam gibime geliyor onun dışında telefonum 3.5mm jack destekliyor ses gelir diye düşünüyorum yardımcı olurmusunuz lütfen emin olamadan almak istemiyorum.

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
ses gelmede problem olmaz üzerindeki tuşlar android uyumlu çalışmayabilir.

Mc3cree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tmmdır aradığım cevap :D çok sağol, birşey daha bu senin için sorun olurmuydu? tuşlar yani bu arada bazı forumlarada baktımda başka kulaklıklarla ilgili sadece ses açma ve kısma tuşları çalışmıyormuş diğerleri çalışıyormuş kısacası bu senin için sorun olurmuydu ?

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
android telefonda apple uyumlu marley kulaklık kullanmıştım ses açma kapama tuşu çalışmıyordu sadece durdurup başlatma çalışıyordu benim için sorun değildi telefondan kısmışım kulaklıktan kısmışım çok önemli değil

Mc3cree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok haklısın teşekkürler alayım ben bunu :D ^^

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhabalar, Ben şu linkteki kulaklığı almayı düşünüyorum:
https://urun.gittigidiyor.com/tv-se...i-mkpu2ze-a-apple-turkiye-garantili-408369022

Bu kulaklıklar İOS bazlı kulaklıklarmış, acaba alsam Android telefonumda kullanabilirmiyim ses gelirmi yani? Sanırım sadece üzerindeki fonksiyonel tuşlarını kullanamıyacam gibime geliyor onun dışında telefonum 3.5mm jack destekliyor ses gelir diye düşünüyorum yardımcı olurmusunuz lütfen emin olamadan almak istemiyorum.
Androidlede sorunsuz çalışır