Bayan youtuberlar hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır aklımda youtube kanalı açma fikri vardı, yakın zamanda cesaretimi toplayıp bu fikrimi hayata geçirme kararı aldım.
Kanalıma playstationda oynadığım oyunların videolarını koyacağım, özellikle bu videoların bir bölümü seri halinde olacak, örnek vermek gerekirse god of war, stardew valley, until dawn gibi oyunların serisini yapmayı düşünüyorum.
Evet bu bahsettiğim oyunların birçoğu oynandı, videoları yüklendi fakat bir bayan (hayır bayan kelimesi beni sinirlendirmiyor ve bu kelimeyi yanlış bulmuyorum) olarak bu oyunları oynamak ve yorumlamak açacağım kanalımı diğer kanallardan ayıracaktır diye düşünüyorum.
Oyun videolarının yanında yeni çıkan oyunların tanıtımını, playstation store indirimlerini vb konuları da kanalımda yayınlamayı düşünüyorum.
İlk başlarda kanalımda facecam kullanmayacağım fakat yorumlama yapacağımdan tabiki mikrofon kullanımı olacak.
Kanalımda yayınlamayı düşündüğüm oyunlardan bazıları BF1, TF2, god of war, castaway paradise, until dawn, monster hunter world ve yeni çıkacak olan spiderman oyunu ile ileride red dead redemption 2.

Bunları konuştuktan sonra asıl merak ettiğim konuya geleyim;
Böyle bir kanal oluşturduğum takdirde abone olmayı düşünüp videolarımı izlermiydiniz ? Daha başka neler yapmamı önerir, başka neler tavsiye ederdiniz? Dikkat etmem gereken konular sizce neler? Destekleriniz, düşünceleriniz benim için gerçekten çok önemli, şimdiden hepinize teşekkür ederim, hepinize iyi günler :)

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Merak ettiğim oyunlar varsa, ve oyun oynarken ki sohbetiniz , samimiyetiniz iyiyse izlerim. Beyond:Two Souls'sun oynanışını Kırmızı Kep kanalında dizi izler gibi izlemiştim . :D

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
"Oyun" ve "Erkek" kavramları yıllar içinde yerine oturmuş kalıplar olmuştur. Normal bir kadından oyun oynamak beklenmez. Çekecekseniz eleştrilere(iyi veya kötü),Tepkilere(iyi veya kötü),argo ya yada tam tersine mağruz kalabilirsiniz. Bunlar sadece örnek,tersi veya daha farklı şeyler olabilir. Youtube'de bu tarz şeyler öngörülemez. Bu tarz şeylere kendinizi hazırlamanız tavsiyemdir. Youtube dünyasında sizi sevenler ve sevmeyenler her zaman olacaktır.

Reaksiyon puanı
0
Eleştiri olmadan zaten bu işin yapılamayacağını düşünüyorum, eleştirinin iyisi ya da kötüsü her zaman makbuldür tabi ki ama küfür olayı canımı sıkıyor açıkçası. Şimdiden insanların hakaretlerine vb. maruz kalıyorum ve daha kanalı açmadım bile düşünün :) Kanal açıldıktan sonraki yorumlar nasıl olur kim bilir.

Oyun ve erkek kalıpları da müthiş tespit gerçekten kesinlikle katılıyorum ama benim fikrim bayanlarında çok rahat oynayabilecekleri zevkli ve kolay oyunlar mevcut, özellikle playstation da. Ha belki bilgisayarda biraz zorlayıcı olabilir ama bana göre gamepad ile oyun oynamak çok daha rahat.

Samimiyet ve sohbet kesinlikle gerekli, zaten çoğu izleyici abone oldukları kanalı o oyunu oynadıkları için değil sohbetleri için takip ediyor :)

Yorumlarınız benim için çok önemli arkadaşlar her türlü fikre ve eleştiriye açığım.
Bu arada yönetimden de rica ediyorum bu sadece fikir alış-verişinde bulunmak için açılmış bir konudur lütfen beni engellemeyin.

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Şu anlık Detroit:Become Human ve Until Dawn en çok izlenen Hikaye oyunları. Korku oynayacaksanız Tabiiki Outlast :). İdle tarzı oyunlar çekilecek oyunlar değiller o oyunlar oynanacak oyunlar.

Reaksiyon puanı
5,171
Eğer topluma hitap edeceksen, gerekçeleri ne kadar saçma olursa olsun tepki çekecek kelimeler kullanmamalısın... Bayan kelimeside buna dahil...

AhmetCan3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır aklımda youtube kanalı açma fikri vardı, yakın zamanda cesaretimi toplayıp bu fikrimi hayata geçirme kararı aldım.
Kanalıma playstationda oynadığım oyunların videolarını koyacağım, özellikle bu videoların bir bölümü seri halinde olacak, örnek vermek gerekirse god of war, stardew valley, until dawn gibi oyunların serisini yapmayı düşünüyorum.
Evet bu bahsettiğim oyunların birçoğu oynandı, videoları yüklendi fakat bir bayan (hayır bayan kelimesi beni sinirlendirmiyor ve bu kelimeyi yanlış bulmuyorum) olarak bu oyunları oynamak ve yorumlamak açacağım kanalımı diğer kanallardan ayıracaktır diye düşünüyorum.
Oyun videolarının yanında yeni çıkan oyunların tanıtımını, playstation store indirimlerini vb konuları da kanalımda yayınlamayı düşünüyorum.
İlk başlarda kanalımda facecam kullanmayacağım fakat yorumlama yapacağımdan tabiki mikrofon kullanımı olacak.
Kanalımda yayınlamayı düşündüğüm oyunlardan bazıları BF1, TF2, god of war, castaway paradise, until dawn, monster hunter world ve yeni çıkacak olan spiderman oyunu ile ileride red dead redemption 2.

Bunları konuştuktan sonra asıl merak ettiğim konuya geleyim;
Böyle bir kanal oluşturduğum takdirde abone olmayı düşünüp videolarımı izlermiydiniz ? Daha başka neler yapmamı önerir, başka neler tavsiye ederdiniz? Dikkat etmem gereken konular sizce neler? Destekleriniz, düşünceleriniz benim için gerçekten çok önemli, şimdiden hepinize teşekkür ederim, hepinize iyi günler :)

Ben olsam oyun konusu altında kanal açmazdım youtube algoritmasına göre oyun kategorisindeki video izlenmelerini düşürüyor ama yinede sana kalmış bir şey :D