Battlefield 3 Bedava Fırsatı Kaçırmayın

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Beyler indirdim Battlefield multiyi ilk kez deneyimledim maplar bayağı büyük müş oyuncularda dişli çıktı eğlenceli oluyo :)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Beyler indirdim Battlefield multiyi ilk kez deneyimledim maplar bayağı büyük müş oyuncularda dişli çıktı eğlenceli oluyo :)

Arkadaşım nasıl multiplayer'a girdin? Bana anlatır mısın? Ben bir türlü beceremedim.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
ehli61

isteyenler eklesin arkadaşlar maplar oldukça büyük

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
[MENTION=64474]rozabay[/MENTION] bu akımı sen başlattın senden ricam bir battlefield 3 ekibi kuralım l4d2 de olduğu gibi maçlar yapalım ne dersin ?

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rRuberto47 Benide ekleyebilirsiniz arkadaşlar. Bu hafta finallerim var. Ondan sonra full time bf3.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
@rozabay bu akımı sen başlattın senden ricam bir battlefield 3 ekibi kuralım l4d2 de olduğu gibi maçlar yapalım ne dersin ?

BF3 ekibi nasıl olur hocam anlatır mısınız lütfen. Sadece 2 kişi co op yapabiliyor. Onun haricinde sadece sunuculara katılınabiliyor. L4D2 gibi değil yani hocam.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
ve bitti. :D
ZVrQDfw.png

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım nasıl multiplayer'a girdin? Bana anlatır mısın? Ben bir türlü beceremedim.

Oyunu indir masaüstü simgesine tıkladıktan sonra seni battlelog sayfasına yönlendiriyor.
Orada sayfanın sağ üsttünde bir plugin eklenti indirme yeri var turuncu renkte galiba indir kur.
Sonra o sayfadan multiplayer kısmına tıkladıktan sonra geri sayım falan başlıyor
Sonrada merhaba BF3 multi.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Oyunu indir masaüstü simgesine tıkladıktan sonra seni battlelog sayfasına yönlendiriyor.
Orada sayfanın sağ üsttünde bir plugin eklenti indirme yeri var turuncu renkte galiba indir kur.
Sonra o sayfadan multiplayer kısmına tıkladıktan sonra geri sayım falan başlıyor
Sonrada merhaba BF3 multi.

Kardeş o ''plugin'' dediğin şeyi bulamadım da. Fotoğrafını atsan?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Galiba ben yanlışlıkla indirmişim. Çünkü bir daha Multiplayer oynamayı denedim ve oyuna girdi ama dondu. Sanırım benim bilgisayarın yavaşlığından kaynaklanıyor. :/

oyunda donup oyundan atması nın nedeni görev yöneticisine bak pnkbstrA ve pnkbstrB açık olması gerekli

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
oyunda donup oyundan atması nın nedeni görev yöneticisine bak pnkbstrA ve pnkbstrB açık olması gerekli

Görev yöneticisinden işlemler bölümünden baktım ve Origin'i gördüm. Ama pnkbstrA veya pnkbstrB görmedim. Oyunu açmadan baktım. Nasıl aktifleştireceğim ya?

konak06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim oyunu indirdik sonraki safhaları adım adım yazarmısın lütfen teşekkürler

masa üstünde kısa yol oluştu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

oyunun kısa yoluna basınca karşımıza ACTIVATION REQUIRED çıkıyor iki seçeneği var 1-active game 2- Not onatkonak (üye adım onatkonak)

toprak yardımın lazım mümkünmü oyunu indirdik tıkandık :)

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Görev yöneticisinden işlemler bölümünden baktım ve Origin'i gördüm. Ama pnkbstrA veya pnkbstrB görmedim. Oyunu açmadan baktım. Nasıl aktifleştireceğim ya?

Oyunun kurulu olduğu dizinden __Installer adlı dosyayı açtıktan sonra directx,punkbuster ve vc'yi tekrar kurup pc'yi yeniden başlatmayı deneyin.
Eğer başlangıç ayarlarından pnkbstrA(B) leri kapattıysanız sorun ondanda kaynaklanıyo olabilir.

kardeşim oyunu indirdik sonraki safhaları adım adım yazarmısın lütfen teşekkürler

masa üstünde kısa yol oluştu

oyunun kısa yoluna basınca karşımıza ACTIVATION REQUIRED çıkıyor iki seçeneği var 1-active game 2- Not onatkonak (üye adım onatkonak)

toprak yardımın lazım mümkünmü oyunu indirdik tıkandık :)
Üyeliğini aktive ettinmi e posta adresini bi kontrol et :)

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Ben de L4D2 steam ile takas edebilirim, isteyen varsa :D

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Kampanya Sona erdi konu kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...