Battlefield 3 Bedava Fırsatı Kaçırmayın

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
16 saat ama değer :)

DrHjSL1.jpg

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Kaç saatte kaç mbps hızla indirebildiniz 20 GB'lık oyunu? Ve o kadar beklemenize deydi mi?
kendi netimde akk ye takıldım malum farklı birinin netten indirdim bakalım ben cs go ya alışık olduğum için çok karışık geldi bana haritaları bilmiyorum radar çok karışık radarı bilenler hemen çullanıyor üstüne elimdeki silahlar rütbe olmadığı için dandik
grafikler süper ama oynanış için şimdilik tarafsız yorum yapamayacağım

ek olarak
seni yönlendirdiği web sayfasından online olarak oyuna atıyor normal yani
biraz kurcala multip oynamak istiyorsan web arayüzden oyuna yönlendiriyor seni web sayfasını oyunun bir bölümüymüş gibi düşün umarım anlatabildim

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
kendi netimde akk ye takıldım malum farklı birinin netten indirdim bakalım ben cs go ya alışık olduğum için çok karışık geldi bana haritaları bilmiyorum radar çok karışık radarı bilenler hemen çullanıyor üstüne elimdeki silahlar rütbe olmadığı için dandik

ek olarak
biraz kurcala multip oynamak istiyorsan web arayüzden oyuna yönlendiriyor seni web sayfasını oyunun bir bölümüymüş gibi düşün umarım anlatabildim

Kardeş sunucuya bağlanmaya çalışıyorum ama bağlanmıyor. Multiplayer'siz nasıl oynayacağım? Biraz detaylı anlatır mısın kardeş?

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677

ek olarak

Kardeş sonunda oyuna girebildim. Tek kelimeyle HARİKA. Grafikler falan süper. Ama oyun bende kasıyor ya. Kassa bile oyuna hayran kaldım. Trende başladım oyuna. Süper oyun. Kasmayı nasıl azaltabilirim, biliyor musun? Grafik ayarları var mı? En düşüğe ayarlarım ama bilmiyorum var mı yok mu diye.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Keşke şu kampanya olmasaydı. Oyunlarda 5 levelden yukarısı yok. Biz 55 level eziyoruz adamları.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Keşke şu kampanya olmasaydı. Oyunlarda 5 levelden yukarısı yok. Biz 55 level eziyoruz adamları.

Keşke Left 4 Dead 2, Counter-Strike gibi herkes eşit şartlarda savaşsa çok iyi olurdu. Sanırım Battlefield hiçbir zaman satın almayacağım, iyice soğuttun beni. Zaten parasını haketmeyen bir oyun. İlk çıktığı anda hemen alıp level atlamak güzel ama 25 TL üzerinde para verince koyuyor adama :)

Battlefield 3'ü online oynamaya çalışacağım, eğer dediğin gibi millet eziyorsa, Left 4 Dead 2'ye geri dönerim :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
beyler sormak istediğim birşey var bunu şimdi ben origin üzerinden indiriyorum steam gibi bu da profile eklenip daha sonra da tekrar kurulup oynanabiliyor mu yoksa tek seferlik mi ?

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler sormak istediğim birşey var bunu şimdi ben origin üzerinden indiriyorum steam gibi bu da profile eklenip daha sonra da tekrar kurulup oynanabiliyor mu yoksa tek seferlik mi ?

Eğer kütüphanenize eklerseniz hiç bir sıkıntı olmaz. Istediğiniz zaman indirip oynanabilirsiniz

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Eğer kütüphanenize eklerseniz hiç bir sıkıntı olmaz. Istediğiniz zaman indirip oynanabilirsiniz
ben şuan da indirmeye başladım ne olur ne olmaz diye çünkü makineye format atacağım da daha önce origin'den oyun falan indirmedim onun için öğrenmek istedim

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben şuan da indirmeye başladım ne olur ne olmaz diye çünkü makineye format atacağım da daha önce origin'den oyun falan indirmedim onun için öğrenmek istedim

Iste dediğim gibi siz şimdi oyunu yuklediniz sonra pc ye Format attiniz. Eğer oyunu kütüphaneye eklediyseniz tekrar Origin'e girip indirebilirsiniz. Bende ekledim ama daha indirmedim. Daha sonra indirmeyi düşünüyorum.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar birçok sunucu 1-5 level arası insanlarla doldu, favori serverlarımın hepsi tıka basa özellikle. Hardcore serverlarda keklik gibi avlanıyor çoğu oyuna yeni başlayan. Bomba, rpg, smaw, m320 gibi patlayıcı yasak olan serverda dakikada 10 kişi banlanıyor bazen. Trollük için takım arkadaşını öldüren insanlar, amaçsız amaçsız ortada dolaşan askerler dolu serverlar, özellikle rush bölümlerinde. Oyunu sildim artık, size kolay gelsin. Teşekkürler EA games, artık hiçbir oyununu almayacağım. Fifa 14 ü de iradem sayesinde bıraktım... Dünyanın en kötü oyun şirketi ünvanını hak ediyorsun.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Iste dediğim gibi siz şimdi oyunu yuklediniz sonra pc ye Format attiniz. Eğer oyunu kütüphaneye eklediyseniz tekrar Origin'e girip indirebilirsiniz. Bende ekledim ama daha indirmedim. Daha sonra indirmeyi düşünüyorum.
tamam hocam teşekkürler originde '' my games '' de yerini almış durumda insin bir deneyelim bakalım umarım keyifli olur server'leri

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Eğer kasıyorsa options'a girip video bölümünden grafiği düşürün. Ben en düşüğünü yaptım. En düşüğünü yapmadan önce ateş ediyorum ve ateş sesi ateş ettikten 2 saniye sonra geliyordu. Şimdi çok daha iyi oldu. Birde Multiplayer'a bağlanamıyorum, arkadaş listesi boş. Nasıl online oynayacağım?

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Beyler bir şeyler söylemek istiyorum. Görüyorum ki oyunun ücretsiz olmasından dolayı oyunu bilen-bilmeyen, hatta oyun oynamasını dahi bilen-bilmeyen, belki de 5-10 yaşındaki çocuklarla server'lar dolmuş. Bundan çoğu kişi şikayetçi.

Bundan önce hatırlarsanız Steam, Left 4 Dead 2'yi kısa süreliğine ücretsiz sunmuştu. O zamanlar Steam sunucuları çökmüştü, arıza uzun bir süre devam etmişti.

O gün bugündür ben ve kardeşim karşılıklı bilgisayarlarımızda Left 4 Dead 2'yi online oynuyoruz. Her seferinde sıfırdan oyun başlatıp herkese açık şekilde ayarlıyoruz. Doğal olarak oyun sırasında farklı insanlar oyuna bağlanıyor. Öyle oyuncular gördüm ki anlatamam. Zıplamasını bilmeyenden tutun ateş etmesini bilmeyene, mikrofonda 5-6 yaşlarında çocukların sesleri... Bir ara öylesine bir server'a bağlandım, oyun yüklenip açıldı bir de ne göreyim? Takım arkadaşları birbirine sıkıyor. Daha neler neler...

Bu olaylardan sonra kardeşimle karar aldık, oyundayken tek yanlış hareket görürsek derhal o kişiyi oyundan atma oylaması yapıyoruz, hemen atılıyor. Böylece oyun daha bir keyif verici hâle geldi. Adam gibi oynayanlar kendini belli ediyor, oyun çok daha hoş geliyor, insan ne oynadığını biliyor.

Battlefield 3 iniyor, indikten sonra Left 4 Dead 2'deki gibi bir oyuncu atma mekanizmasının olmadığını biliyorum. O yüzden işimiz daha zor, bu sefer adam gibi oynayanların olduğu server'ları bulmak gerekecek bu da çok zor. Sanırım BF3'e daha başlamadan son vereceğiz.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Kardeş sonunda oyuna girebildim. Tek kelimeyle HARİKA. Grafikler falan süper. Ama oyun bende kasıyor ya. Kassa bile oyuna hayran kaldım. Trende başladım oyuna. Süper oyun. Kasmayı nasıl azaltabilirim, biliyor musun? Grafik ayarları var mı? En düşüğe ayarlarım ama bilmiyorum var mı yok mu diye.

tabiki grafik aarlarını yapabiliyorsun oyuna girdiğin zaman esc ile video ayarlarına gir oradan ayarları düşür.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bende acemisiyim fakat karşı karşıya vuran olmuyor ya uçakla ya tank yada helikopter ile vuruluyorum tank harici araçta kullanamıyorum alışamadım henüz bu yüzden oyundan biraz soğudum uçan araçlarıda vuramıyorum elimdeki roketatar güdümlü değil
silahlı çatışmalarda rütbeli rütbesiz pek tanımıyorum :D

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
bende acemisiyim fakat karşı karşıya vuran olmuyor ya uçakla ya tank yada helikopter ile vuruluyorum tank harici araçta kullanamıyorum alışamadım henüz bu yüzden oyundan biraz soğudum uçan araçlarıda vuramıyorum elimdeki roketatar güdümlü değil
silahlı çatışmalarda rütbeli rütbesiz pek tanımıyorum :D

Kardeş nasıl online oynuyoruz? Bana adım adım anlatır mısın?

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Kardeş nasıl online oynuyoruz? Bana adım adım anlatır mısın?

origin e hesabımızı açtıktan sonra my games ten oyuna tıklayıp pla diyoruz

sonrasında bizi bir web sayfasına yönlendiriyor (http://battlelog.battlefield.com/bf3/)

sonrasında

multiplayer kısmından istediğin harita,oyuncu sayısı,oyunu hangi modda oynamak istediğin gibi özellikleri belirterek (istemiyorsan hiçbirşeye dokunmadan)oyuna girebilirsin
altta serverlar var tavsiyem ping sayısı en düşüklere öncelik ver hangi server a gireceğini seçtikten sonra join game ile gir

arayüz banada karışık geldi ama kurcalaya kurcalaya öğreneceğiz artık

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bu oyunu ps3 de oynadım. Pro sayılabilecek derecede iyi oynuyordum. Fakat bırakmak zorunda kaldım. Şimdi de pc de oynayacağım için zor ve karmaşık gelmeyecek. Bence en güzel kombinasyon hardcore Server ve Operation metro. En zevkli olanı bu map bence. Yada Rush Server da damavand peak oynamak.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
origin e hesabımızı açtıktan sonra my games ten oyuna tıklayıp pla diyoruz

sonrasında bizi bir web sayfasına yönlendiriyor (http://battlelog.battlefield.com/bf3/)

sonrasında

multiplayer kısmından istediğin harita,oyuncu sayısı,oyunu hangi modda oynamak istediğin gibi özellikleri belirterek (istemiyorsan hiçbirşeye dokunmadan)oyuna girebilirsin
altta serverlar var tavsiyem ping sayısı en düşüklere öncelik ver hangi server a gireceğini seçtikten sonra join game ile gir

arayüz banada karışık geldi ama kurcalaya kurcalaya öğreneceğiz artık

Ya odalara baktım ve hepsi saniyesinde doluyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Hızlı maç'a basıyorum, o da hata veriyor. Bu oyunu online oynamak bana nasip değil galiba. :p

burak3806

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.böle ücretsiz olduya bf3 steamdaki gibi 3-5 gün sonra para istermi ?
2.bide diyelimki bu oyunu indirdim ama yeni pc aldım aynı üyeliği girsem indirebilirmiyim tekrar ?
bu 2 sorumu cevaplarsanız memnun olurum

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
1.böle ücretsiz olduya bf3 steamdaki gibi 3-5 gün sonra para istermi ?
2.bide diyelimki bu oyunu indirdim ama yeni pc aldım aynı üyeliği girsem indirebilirmiyim tekrar ?
bu 2 sorumu cevaplarsanız memnun olurum

1. Hayır.
2. Evet.

burak3806

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitede bf3 19 euro premiumu 29 euro ben daha sonra premiuma geçmek istesem sadece aradaki farkı ödeme gibi bi seçeneğim varmı varsa nereden yaparım link atabilirmisiniz ?

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
sitede bf3 19 euro premiumu 29 euro ben daha sonra premiuma geçmek istesem sadece aradaki farkı ödeme gibi bi seçeneğim varmı varsa nereden yaparım link atabilirmisiniz ?

Origin'i açın. Oyuna sağ tıklayıp view game details'a tıklayın. Açılan sayfada expansions diye bir başlık var. Oradan premium'u bulup fareyi üzerine getirip (fareyi üzerine getirince fiyatı da yazıyor) buy now'a tıklayın.

burak3806

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır ben onu sormuyorum normal bf3 19 euro premium 29 euro ben premiumu almak istesem o aradaki 10 euroluk varkı ödeyerek alabilirmiyim ? normal almak 29 euro oluyor biliyorum onu yapmayı ben sadece bf3 + premium 29 euro sadece bf3 19 euro ben tek olarak premiumu alsam bf3 var zaten ?

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
hayır ben onu sormuyorum normal bf3 19 euro premium 29 euro ben premiumu almak istesem o aradaki 10 euroluk varkı ödeyerek alabilirmiyim ? normal almak 29 euro oluyor biliyorum onu yapmayı ben sadece bf3 + premium 29 euro sadece bf3 19 euro ben tek olarak premiumu alsam bf3 var zaten ?

Malesef :(

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
indirmeye başladım 1 saate iner bakalım :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
hacılar oyunu indirip kuran ve oynayacak arkadaşlar birbirimizi ekleyelim originden sonra birlikte oynayalım ne dersiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar