Batarya Canavarı Lenovo P2 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Lenovo'nun cok satan vibe p1 modelinin yeni versiyonu p2 kullanıcıları ve meraklıları soru, sorun, görüş ve önerilerini buradan dile getiriyor.

Teknik özellik ve ön inceleme :Lenovo P2 Ön İnceleme - ShiftDelete.Net

Ülkemizde cihazın fiyatının 1500 tl altinda olması bekleniyor. 5100 mah batarya ile benim de beklediğim cihazlar arasinda. Sizin düşünceleriniz neler?

İyi akşamlar.Lenovo Türkiye'nin Facebook sayfasından bana gelen cevabı sizlerle de paylaşıyorum,bilginize.''Lenovo P2 3 GB RAM versiyonuyla Ekim ayının son haftasında satışa sunulacak,fiyat bilgisi henüz netleşmedi''.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
1399 gibi bir fiyattan girerse bu cihazi alacağım arkadaslar. Bakalım ekim sonu deniyor

Merhaba arkadaşlar

Yıllardır Sony Xperia ailesinde kalmış ve çevremde pek çok kişiye Sony beğendirebilmiş biri olarak F/P canavarı olarak uzun arayışlar sonrasında Lenovo P2 ye karar verdim ve bir haftadır kullanıyorum. Ancak burada böyle bir konu açılmış olup hiç bir güncel mesaj olmamasına çok üzüldüm gerçekten

Merhaba arkadaşlar

Yıllardır Sony Xperia ailesinde kalmış ve çevremde pek çok kişiye Sony beğendirebilmiş biri olarak F/P canavarı olarak uzun arayışlar sonrasında Lenovo P2 ye karar verdim ve bir haftadır kullanıyorum. Ancak burada böyle bir konu açılmış olup hiç bir güncel mesaj olmamasına çok üzüldüm gerçekten
Telefondan memnunmusun

Selam arkadaşlar
P2 kullanıcıyım telefondan memnunum.
Fakat bir sorunum var.
Facebook WhatsApp vb uygulamalara bildirim geldiği zaman ana ekrandaki uygulama görselinde bildirim işareti numarası çıkmıyor. Ekteki resimde kaç adet mesaj geldiğini gösterdiği gibi diğer uygulamalarda gözükmüyor. Yardım edebilecek olan varmı ?

Ekli dosyalar

Bu sabah 7.0 geldi :) yaklaşık bir aydır kullanıyorum keşke sana tuşlar olmasa da fiziksel tuşun yanında kapasitif tuşlar olsaydı

Telefonu kullanan arkadaşlar nasıl memnunlar mı ? Artıları eksileri nelerdir ? Uzun ömürlü olur mu ?

stat counter