Başlat menüsü sola kaydı düzelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

lorboloji

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba. Yine çok absürt bir sorunla karşı karşıyayım.

Başlat menüsünü yukarı aşağı sağa sola gezdiriyordum nasıl göründüğüne bakmak için. Sola aldıktan sonra aşağı alıcaktım ama alamıyorum. Ne yaptıysam olmadı bir türlü aşağı indiremiyorum yukarı ya da sağa da gitmiyor. Başlat menüsü büyüyor küçülüyor ama sağa ya da aşağı gitmiyor.Çok sinir oldum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
menünün boş yerşine sağa tkla orada görev çubuğu sabitleme var orada ki tıkı kaldır daha sonra menüyü aşağı çek. yine aynı yöntemle görev çubuğu sabitlemeye tıkla

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Başlat menüsü dediğin başlat çubuğu mu ? Çubuğa sağ tıklıyorsun,özellikler diyorsun,görev çubuğunun ekrandaki konumu seçeneğini alt olarak seçersen düzelir.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Başlat menüsü dediğin başlat çubuğu mu ? Çubuğa sağ tıklıyorsun,özellikler diyorsun,görev çubuğunun ekrandaki konumu seçeneğini alt olarak seçersen düzelir.

evet bu yöntemide deneyebilirsin.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Çubuğa sağ tık görev çubuğunu kilitle tikini kaldır sağa sola aşağı yukarı sürükle :D

lorboloji

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar zaten kilitli değildi çubuk sadece aşağı alamıyordum.

Çok teşekkür ederim beni sinir krizlerinden kurtardın. :D

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eski yıllarımızın baş belası olan bir sorun :)