Basketbolda en iyi atışlar

Bu konuyu okuyanlar

samettrkcn012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam ilk olarak gençler size bir sorum olacak . Benim basketbolla ilgili olacak sorum . İlk olarak bizim basketbol hocamız cuma günü bir seçme yapacak 8 kişi arasından 4 kişi takıma girecek bende varım 8 kişinin arasında. Seçim şöyle olacak 5 tane atış yapacağız 5/5 yapan takıma gidecek ve sorun da tam olarak burada başlıyor . Ben basketbol da defans da mükemmel'imdir ve top sürmede . Orta sağdan itibaren bir tane adam bile geçirmem defans da tek başıma tüm takımın defansını yaparım, top sürmede de öyle ama atışlarım berbat yani ben 10/5 yapıyorum neredeyse nedense her attığım atış boşa gidiyor . Bana taktik verin gençler durum bayağı vahim ya takıma gitcem ya da atılacağım . Bana iyi atışlar için taktik falan verirseniz iyi olur . Ne kadar denesem de yamuk gidiyor neden ise, acil ! Yardım

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ya güzel kardeşim Allah için senin hocanda kafa yoksa sen napıcaksın ?
Defansın iyise şutta o kadar iyi olmayabilirsin bu senin özelliğin ama tutupta bütün maçı sayı atan adamlarla doldurusa defansı kim yapıcak ?
Yani sen o hocayı boşver kardeşim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bak mesela bende lise yıllarımda her zaman takımdaydım. Boy uzun, şutlarım iyi, defansım iyi ama top sürmem iyi değildir benim o kadar ama takımın eksi yönlerini doldurudum. Benım eksi yönlerimide takım arkadasım doldururdu.
Adı üzerinde takım oyunu bu. Tekrar diyorum beyin artığı insanlarla vaktini harcama kardeşim kendinide sıkıntıya sokma

Son düzenleme:

samettrkcn012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Defansın iyise şutta o kadar iyi olmayabilirsin bu senin özelliğin ama tutupta bütün maçı sayı atan adamlarla doldurusa defansı kim yapıcak ?

Bak mesela bende lise yıllarımda her zaman takımdaydım. Boy uzun, şutlarım iyi, defansım iyi ama top sürmem iyi değildir benim o kadar ama takımın eksi yönlerini doldurudum. Benım eksi yönlerimide takım arkadasım doldururdu.
Adı üzerinde takım oyunu bu. Tekrar diyorum beyin artığı insanlarla vaktini harcama kardeşim kendinide sıkıntıya sokma
Teşekkür ederim , bide ben anlata bilsem şu hocaya halimi

sağolasın bu gün takıma seçildim dünden beri iyi bir taktik keşfettim ya da kendimi keşfettim ... Her neyse teşekkür ederim :)

Son düzenleme: