Bana iPhone 8 gelecek sizce satıp S9 mu alsam?

Bu konuyu okuyanlar

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Parayla satın almış olsan değiştirme derdim ama para harcayıp almadıysan 8 plus yerine s9 iyi bir fikir olabilir

MEAksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Iphone 8 plus nasıldır bilmiyorum kullanmadım ama bende düz s9 var. Ama ben memnun değilim değiştiricem

MEAksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Neden memnun degilsiniz yazar misiniz ? Yazarsaniz alacaklar - yonlerini de gormus olur.
Bir uygulamayı kapatmadan başkasını açmaya çalışınca telefon çok yavaşlıyor bazende donuyor yada zaten açık olan bir programdan diğerine geçiş yaparkende aynısı oluyor. birde ilk aldığım zaman iyiydi böyle sorunlar yoktu ama şimdi bir ağırlık var ve son birkaç gündür çok ısınmaya başladı

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Bir uygulamayı kapatmadan başkasını açmaya çalışınca telefon çok yavaşlıyor bazende donuyor yada zaten açık olan bir programdan diğerine geçiş yaparkende aynısı oluyor. birde ilk aldığım zaman iyiydi böyle sorunlar yoktu ama şimdi bir ağırlık var ve son birkaç gündür çok ısınmaya başladı
Servise götürün bence , o telefonda bu tarz sorunlar yaşanması pek normal değil. Kronik bir hatası olabilir. Ya da yazılımsal sorunu.

Mustafa Cihat Hava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iPhone İos 11 sorunu dışında gerçekten hakkını veren prensip bakımından diğer firmalardan sıyrılan bir marka değiştirmemeni öneririm ayrıca performans testlerine bakıp tekrar düşünmeni tavsiye ederim.Diyorsan ki ben torrentlerde,temalarda vs. boğulmak istiyorum iPhone performansını vermese de olur nasılsa bana yeter , o zaman sen bilirsin

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Lafı hiç uzatmaya gerek bence direk değiştirmelisin. :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Müşteri Hizmetlerine danışmayı denedin mi?