Bana hasmimin silahını verin

Bu konuyu okuyanlar

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Selam arkadaşlar ben epey bir süredir America's Army: Proving Grounds oynuyorum turkiyeden oynayan oyuncu sayısı 2 elin on parmağını geçmez yani fazla türk oyuncu yok ama Alman İngiliz firansiz İsraillisi italyani amerikalisi russu Arabi hebsi var ben bu oyunu 1209 saat oynadım hile kullanmadıkları zaman oyun cidden zevk alarak oynuyorum yenilsen bile dokunmuyor ama oyun içinde 2-3 kişi hile yapınca hiç zevki kalmıyor daha kafayı uzatmadan tek atışla indiriyorlar İngilizcem olsa onların kurduğu hilenin aynısını kurardim bakalım el mi yaman beyni yaman hileye bende karşıyım ama ister istemez insanı yoldan çıkarıyorlar

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Selam arkadaşlar ben epey bir süredir America's Army: Proving Grounds oynuyorum turkiyeden oynayan oyuncu sayısı 2 elin on parmağını geçmez yani fazla türk oyuncu yok ama Alman İngiliz firansiz İsraillisi italyani amerikalisi russu Arabi hebsi var ben bu oyunu 1209 saat oynadım hile kullanmadıkları zaman oyun cidden zevk alarak oynuyorum yenilsen bile dokunmuyor ama oyun içinde 2-3 kişi hile yapınca hiç zevki kalmıyor daha kafayı uzatmadan tek atışla indiriyorlar İngilizcem olsa onların kurduğu hilenin aynısını kurardim bakalım el mi yaman beyni yaman hileye bende karşıyım ama ister istemez insanı yoldan çıkarıyorlar
Aynen hocam ya. Eskiden C-OPS diye 1 silah oyunu vardı mobilde. Küçüklüğümde çöp PC'ye Facebook Gameroom kurup oradan oynardım. Fakat bir gün yok oldu oyun. Ama inanır mısınız hocam, o oyun en çöp (GM Discovery mesela) ona bile yükleniyor. (Android 4.4 KitKat) Benim GM Discovery çöp olmadan önce yükleyip oynayayım dedim. Eskiden ne güzeldi hocam,kredi kazanmak kolaydı,oyun P2W değildi. Hile yoktu. Maçlardan keyif alıyorduk. Güzel güzel sohbet ediyorduk. Şimdi o eski tadı tuzu kalmadı. Oyun artık P2W, hile dolu,insanlar oyunda sıkıla sıkıla oynuyor. Yani hocam.

EnginB88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hile kurmak için ingilizce bilgisine ne gerek var orasını anlayamadım