Balık Yağı Hapı

Bu konuyu okuyanlar

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu haptan kullanıp faydasını gören var mı ve önerebileceğiniz bi marka var mı ?

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Doktoruna başvurup eczaneden alabilirsin.

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Haftaiçi boş vaktim yok , önemli bişey olarak görmüyorum doktorluk bi durum yok. Kullanmış kişiler yorum yaparsa bilgi edinmiş olurum

pankula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kullandım hiçbir faydasını görmedim, her şey kafada bitiyo abicim ne kullanırsan kullan önce kafayı onarmak lazım. bu arada bu tür ürünleri doğal yollarla almak daha faydalı bence balık yesen daha iyi yani...

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Balık yağı hakkında tek bilgim "cold pressing" yani soğuk sıkım olması lazım. Cogu balık yağı hapı gereksiz. Soğuk sıkım olanlar biraz daha pahalı ve en iyisi onlar:):)

mervee89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ben ocean markasının balık yağlarını önerebilirim. çevremde kim doktora gitse hep bu markayı söylüyor doktorlar

edaguner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben uzun yıllardır Nutraxin omega 3 balık yağı takviyesini kullanıyorum. Balığı çok sevmediğim gibi haftada 2-3 kerede yiyemiyorum. böyle olunca takviyelerle bu açığı kapatmak şart oluyor. zararlı olduğunu düşünmüyorum. aksine faydasını görüyorum. çünkü kullanmadığım dönemlerde değerlerimde bir düşüş yaşanıyor.

umuttergen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende Nutraxin omega 3 yazacaktım ama yazılmış zaten :) Ben çocuklarıma bir türlü balığı sevdiremedim. Kaç yaşına geldiler hala mırın kırın yapıyorlar. Hele ki büyük kızım annesi evde balık yapınca "önceden haber verin de dışarıda yiyip gelirim" diyor. Bizde mecburen çareyi takviye almakta bulduk. En azından vücut dirençleri gelişsin ve vitamin eksikliği yaşamasınlar. Şimdi anlamıyorlar ama ileri ki yaşlarında demek istediğimizi anlayacaklar.

Korona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eczaneler de satılyor gidip temin edebilirsin.

Son mesajlar