Bada 2.0 Türkiye sürümü resmi olarak KİES’te! (İndirme linki içerde!)

Bu konuyu okuyanlar

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
bu kies nasıl kullanılıyor anlamadım pcye baglıyorum kıesı secıyorum hafıza kartı ıle telefon hafızası cıkıyor nasıl yapıcam nasıl guncellıcem yardımcı olurmusunuz lutfen
wave 723
teşekkürler.

Cihazı bilgisayarınıza bağladıktan sonra, KİES'i açın, daha sonra KİES güncellemesi varsa kabul edip yükleyin, daha sonra sürüm güncellemesi çıkar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumun usb girişi çalışmıyor onarımı da yok bana nasıl bir yol önerirsiniz 2.0 sürümümü yükseltmek için...

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm mustafa kardes wave 723 2.0 nasıl yukselte bılırım lınk veya resımlı anlatım varmı şimdiden çok tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abi ben hiç birşey bilmiyorum telefonunm wawe nasıl güncellerim yardımcı olurmusun

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
wave işkencesinden kurtuldum artık, tabii bada belasından da... tam bir yıl bekledim 2.0'a yükseltmek için. sonra aldım bir s3 ve kurtuldum bu beladan.

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
wave işkencesinden kurtuldum artık, tabii bada belasından da... tam bir yıl bekledim 2.0'a yükseltmek için. sonra aldım bir s3 ve kurtuldum bu beladan.

Hayırlı uğurlu olsun abi, Galaxy S3 çok kral telefon ya :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Hayırlı uğurlu olsun abi, Galaxy S3 çok kral telefon ya :)

evet [MENTION=71491]MuStAfAA[/MENTION], s4 çıkana kadar tek kral hem de!
iphone5 çıkana kadar diyorlardı ya, hikaye oldu.
iphone5 bekleyenlerin çoğunluğu umudunu kesmişler ki s3'e sarıldılar.
s3'ün satışları bu yüzden iki kat artmış, telefoncu arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla...

er4y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yine bizi wave bişi yok gerçekten değiştirce bu telefonu :D :D eline sağlık çok güzel anlatım olmuş

UniqNown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam iyi günler Bada 2.0 kurmak istiyorum ama becereceğimi pek sanmıyorum. Yardım edecek kardeşim var mı ?

Selam iyi günler Bada 2.0 kurmak istiyorum ama becereceğimi pek sanmıyorum. Yardım edecek kardeşim var mı ?

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim dosyayı indirdim ancak multiloader a sırayla hangi dosyaları sürüklemem gerektiğini anlayamadım indirdiğim dosyada...

bozat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Kies kullanarak wave 2 telefonumu bada 2.0 versiyonu yükledim. Yeni versiyon çok güzel, facebook koysalardı daha güzel olurdu.

MUSTAFAPKM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende wave 723 var ona geldimi güncelleme 2.0

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ysr32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geldi wave 723 e bada bitti artık :D samsung tamamen bitirdi onun yerine tizen geliyor he gerçi onada tizen 2 yi çıkardılar telefonu çıkaramdılar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lütfen yardım edin wave 2 im var. Samsung appsi açıyorum güncelleme var diyor tamama basıyorum bekleyin diyor fakatnhiç birşey açılmıyor

berke1890

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam Benim Telefonum Wave 2 GT-S8530 Bada 2 Yüklüydü Ve Kameraya Bastığımda Telefon Donuyordu Arama Yaparken Donuyordu Sonra Araştırdım Yazılım At Dediler Bada 2'den Bada 1.1'e Döndüm Yine Olmadı Bende Gittim Telefoncuya Verdim 60 Teleye Yaptırdım Ve Düzeldi Peki Şimdi Yeniden Bada 2'yi Güncellersem Yine Aynı Sorunlar Olurmu ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Selam Benim Telefonum Wave 2 GT-S8530 Bada 2 Yüklüydü Ve Kameraya Bastığımda Telefon Donuyordu Arama Yaparken Donuyordu Sonra Araştırdım Yazılım At Dediler Bada 2'den Bada 1.1'e Döndüm Yine Olmadı Bende Gittim Telefoncuya Verdim 60 Teleye Yaptırdım Ve Düzeldi Peki Şimdi Yeniden Bada 2'yi Güncellersem Yine Aynı Sorunlar Olurmu ?

erhankose220

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bada 2.0 ı Wave525 e nasıll kurabilirim bu konuyu da açıklar mısın?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bende indir diyorum sayfa kullanılamıyor diyor yardım edermisin abi