Azerbaycan Türkiye'nin nesidir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bütün Türkler kardeştir. Azeriler kendilerini Türk olarak kabul etmemeleri beni şaşırttı. Türklüklerini inkar ederseler geçmişlerine ihanet etmiş, atalarının toprağını çiğnemiş olurlar. Kabul etmemeleri kan bağlarını değiştirmez. Özbekler de kendilerine Türk değil Özbeğiz diyorlarmış. Türkmen bir arkadaşım söyledi. Gerçekten çok üzücü. İster para düşkünü desinler ister Türkiyeyi sevmiyor desinler. Azerilerde kardeşimdir. Seve seve bağrıma basarım.
Ne mutlu Türküm diyene.:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeslar Azerini tek sevmeyen bir millet var oda ermenidir. Kim burda azerileri sevmiyorum deyen varsa o ermeni cocugudur . Cunki ermeniler turk ismi ile bu sehvede qarisdirir Azeri Turki bir birine qarisdirir ermeni cocugu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evveliyatını bilemem de Azerbeycan, aynı dili konuşsa da sadece bir komşudur.
Fantoma

E benimde arkadaşım biz Azeri Türküyüz diyor....Ki buda doğru.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Anlamadığım şey şu,maden gardaşık,e neden vize istiyorlar bizden ?

Bu soruyu en guzeli azerbaycanda okuyan bir Türkiyeliye sormak lazım bizzat ben olarak cevap vereyim.
Diplomaside kardeş olabiliriz ama bir Türkiyelinin Azerbaycanda hiçbir hakkı yok. Mağdur edilse itiraz edemez etse ilgilenilmez. Okumaya gelen bizlerden yadal olarak 40p tlye yakin para alıyorlar hemde hiç uğruna. 250 tlye yakın sadece kan tahliline 120 tl oturum kartina gidiyor. Yolu va.hesaplarsak 500 tl gidiyor. Kardes kardeşe bunu yaparmi soruyorum size..

Son olaylarda gördük, Rus 'ayı'sına karşı nasıl bir kenetlenme, nasıl bir birliktelik olduğuna hep beraber şahit olduk. Diğer ufak tefek ayrıntıları fazla büyütmemek lazım.

stat counter