Ayrıldığım kız arkadaşım yakın çevremden arkadaşımla sevgili olmuş.

Bu konuyu okuyanlar

bigshow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler değerli arkadaşlar;

1,5 ay önce bir ilişkiden ayrıldım.Kız arkadaşıma karşı en ufak bir saygısızlığım olmadı.Oda bunu çok iyi biliyor.Biz ayrılalı 42 gün olmuştu.42 gün boyunca üzülüyordum çok fazla sigara içiyordum.2 gün önce bir arkadaşımla kafeye gittim.Tesadüf işte ayrıldığım kız arkadaşım ve benim çevremden 3 erkek bir masada oturuyorlar ben istifimi bozmadım onlara en uzak masaya oturdum.Yanımdaki arkadaşla gülerek muhabbet ediyorduk ve arkadaşım ara sıra onları kesiyordu.Onların masasında bir anda hararetli konuşmalar başlamış fakat ben hiç kafamı oraya çevirip bakmadım bile.Daha sonra bunlar 15 dk sonra kafeden sinirli bir şekilde kalkıp gittiler.Ertesi gün ayrıldığım kız beni aradı görüşmek istediğini söyledi ilk başta ben istemiyorum burdan söyleyebilirsin dedim ısrar etti kabul ettim.Bi arkadaşımla buluşma yerine gittim buluşma yerimizin yanında kafe vardı arkadaşıma sen kafede otur ben ayaküstü yan tarafta konuşayım dedim.Daha sonra ayrıldığım kızı arayıp yerimi söyledim 5 dk sonra geldi;

Ellerim doluydu tokalaşmadım
Nasılsın yusuf dedi, iyiyim dedim sen nasılsın sorusunu yöneltmedim
Seni dinliyorum ne konuşacaksın dedim.
Kız bana;Yusuf Aliyi biliyorsun değil mi dedi
Bende evet biliyorum dedim.
Biz onunla ilişkiye başladık dedi.
Bende bundan banane dedim.
Kız bana;seninle geçmişte birşeyler yaşadık sonuçta dedi
Bende biz ona vakit kaybı diyelim dedim ve 1-2 sn kilitlendi. :)
Ve kız bana bu konunun benim senin ve ali açısından sıkıntı olmasını istemiyorum dedi.
Bende Allah mesut etsin dedim ve oradan ayrıldım.
Konuşma boyuncada hep gülerek konuşup cevap verdim hiç sinirlenmedim :)

Kız giderken kafede oturan arkadaşımda yakınımızdan onu takip ediyordu sinirli bir şekilde ordan ayrılmış.Sanırım tınlamamak onu deli etti.Ve İlişkiye başladığım dediği çocuk daha düne kadar kızla benim facebook'ta bulunan resimlerimi beğeniyordu :D
Sonuç itibariyle arkadaşlar bu olaydan 1 gün öncesine kadar antidepresan almaya başlamıştım.Fakat dün bu kalitesizliği görünce içime su serpildi.Bir anda rahatladım Allaha şükrettim böyle insanı bana nasip etmediği için.Ve o ilişkiye başladığı çocuğu iyi biliyorum kullan at politikasıyla 2 ayda bir sevgili değiştiriyor.Şu dakikadan sonra Allahtan dileğim bu kalitesizlik karşısında gün gelip pişman olduğunda aklına gelen ilk şey benim olmamı çok istiyorum :) Yorum sizlerindir değerli arkadaşlar.

bigshow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki ya erkeğe ne demeli

matkap54

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gerçek bir profesyonelsiniz hayran kaldım :D iyi yapmışşın [MENTION=423080]bigshow[/MENTION]

Son mesajlar