Aypon değil ayfon =))

Bu konuyu okuyanlar

kedigen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle olursa i=ay ph=f one=van ayfvan diye okumak daha doğru olmaz mı? :D (Evet kafa buluyorum :lol:)

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
-abii aypon 5 çıkmış
-yürü git olum olurmu öyle şey
-bizim ordaki telefoncuda gördüm hemde 200 lira
-ya git o çakmadır
-yok abi orjinal kaçak ipone 5 gözümle gördüm ben ya

:D :D :D

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ps yede lütfen pii si demiyelim pii si pc diye yazılır personal computer ps pi es diye okunur playstation

foreverfree

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kim ne derse desin boşverin yaa amaaan... çevremdeki insanların hepsinin hatasını düzeltmeye kalksam ohoooo

Brix

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ayfon diyordum, burada ki yorumlardan sonra Aypon demeye başladım bu nedir ya :D Durduramıyorum kendimi :D

kadotato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz sanki tam imla kurallarıyla yazıyorsunuz. Arkadaş okul müdürüne dilekçe yazmıyor foruma yazı yazıyor hemen filozof oluyonuz ha

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türkiyenin bütün açıkta kalan dil bilgisi ögretmenleri burda toplanmış sanırım şu şöyle değil böyle falan yazılar

mapii

Asistan
Reaksiyon puanı
0
birde ay pardon var ..
yanlışlıkla elim değdi :) ..
Kasımpaşa canavarıdan sonra iphone sapığı ..

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
adam birşey yazmış milletin bir linç etmediği kalmış madem bu kadar insan hatalı görüyor silin gitsin.bir insanı bu kadar rencide etmenin manası yok.

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
apartmanın fahri bilişim uzamanıyım ya bu gün komşumuz, oğlunun iphone 3g cihazını getirdi oğlunu kastederek "bu s.l.k aypon'u güncellemiş ama simkart artık çalışmıyor" halledebilecek misiin? dedi. aklıma hemen bu konu geldi anlatmak istedim. :)

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Türkçe bir kelime olmadığı için Türkçe telaffuzlar aramayalım. Amerikalılar nasıl okuyorsa bizde öyle okuyalım.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Çok boş bi konu olmuş.Sanki aypon diyen var.Amerikan özentiliği var bizde kendi dilimizi bile doğru telaffuz etmeyiz ama ingilizce kelimeleri maşallah hiç yanlış söylemeyiz.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ne yazıldı çizildi bilmiyorum ama bence gerekli bir konu olmuş zira çevremde çok var yanlış kullanan insan hatta HTC yi hetece diye okuyanlar bile var geçen girdim bir telefoncuya eyctisi var mı dedim o ne filan dedi tamam abi dedim çıktım :D Aynı olayı huaweii dede yaşadım. Hauvey aydios x5 var mı dedim o ne telefon mu diyen telefoncular çıktı :D Burası Gebze merkez akıllı olsun herkes :D

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
@Kurşun Kalem avatardan kopyala yapıştır yapınca etiket sorunlu oluyor görüldüğü gibi :D

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
aaahhhhhhhhhhhhh ciddiye alıp birde gayet entellektüel yorum yapanlar var post kasma uğruna neler oluyor burada :)

mela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ihlamur kaynatıp içelim hep beraber..iyi gelir bak,demedi demeyin...

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
:D :D

ayphone.jpg