Telefonumdan grafik tasarım ile alakalı şeyler yapmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ben Android'den telefonumdan starter bir sekilde logo ve grafik tasarim yapmak istiyorum!!!!

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
android için bildiğim kadarı ile eli yüzü düzgün bir fotoğraf düzenleme uygulaması yok belki insanlar bulamamıştır bir çözüm, akıllarına gelen bir şey olmamıştır insanlar kimseye cevap vermek zorunda değil (aslında forumun %99 u sadece soru sormak için giriyor sadece 5-10 kişi sadece cevap yazıyor:D) lütfen biraz daha kibar ol :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha diyeceksen aygıtım güçlü ekranı da 10 inc üstünde hobi olarak xubuntu ya da daha hafif bir dağitmı sanal makine ile çalıştırasrak gimp kullanabilitrsin :)

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Google play store ilk çıkan sonuç

Dacram

Asistan
Reaksiyon puanı
44
android için bildiğim kadarı ile eli yüzü düzgün bir fotoğraf düzenleme uygulaması yok belki insanlar bulamamıştır bir çözüm, akıllarına gelen bir şey olmamıştır insanlar kimseye cevap vermek zorunda değil (aslında forumun %99 u sadece soru sormak için giriyor sadece 5-10 kişi sadece cevap yazıyor:D) lütfen biraz daha kibar ol :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha diyeceksen aygıtım güçlü ekranı da 10 inc üstünde hobi olarak xubuntu ya da daha hafif bir dağitmı sanal makine ile çalıştırasrak gimp kullanabilitrsin :)
Aygit mi mix 3 ztn saolun ama size gerek kalmadan ben adibeden nisler.indirdim.yarin deniycem ve 5.10 kisi den fazla emin olun saolun tekrardan

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Umarım öyledir ve ben lafın gelişi 5-10 kişi demiştim daha fazla vardır yoktur orasını bilemem :)

ReXulEc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
PicsArt'ın Pro sürümünü öneririm.Yarışmalar fln da yapılıyor

Amalikli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ya şimdi Pixel Lab(Play Storeda Var),Ps Touch(Play Storede Yok),Picsart(Play Storeda Var)

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Telefonda grafik tasarımımı yapılır ya tablet olsa tamamda telefonda daha düzgün bir program bile yok