Aynı cihaza 2 farklı ios sürümü yüklemek istiyorum ?

Bu konuyu okuyanlar

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bir kaç yerde gördüğüm kadarı ile bu mümkün fakat tam olarak ne yapmam gerektiğine dair bir kaynak bulamadım. Cihazım iPhone 4 Jailbrak'li (Bu saatten sonra tuğlada olsa kerpiç de olsa bir şey farketmez) yapmak istediğim şu an içinde yüklü olan 7.1.2 sürümünün yanına birde 6.1.3 kurmak birsi yardımcı olursa çok hoş olur.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Kullandığın Apple cihazını geri alırlar söyliyim.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
yapan vardır ama neden yapmak istoyorsun ki ios 7 ye yükseltenlerden çok memnun kaldıklarını duymuştum iphone 4 lerde..

Kenan___

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bir kaç yerde gördüğüm kadarı ile bu mümkün fakat tam olarak ne yapmam gerektiğine dair bir kaynak bulamadım. Cihazım iPhone 4 Jailbrak'li (Bu saatten sonra tuğlada olsa kerpiç de olsa bir şey farketmez) yapmak istediğim şu an içinde yüklü olan 7.1.2 sürümünün yanına birde 6.1.3 kurmak birsi yardımcı olursa çok hoş olur.

Coolbooter uygulaması ile yapabilirsin, cydian reposunu eklemen Laz'ım,

//collbooter.com

yusuf.ozgul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yukardaki arkadaşın dediği gibi coolbooter işinizi görür. Ancak iOS 6'ya dönerseniz uygulama sorunuyla daha çok karşılaşırsınız. Çoğu uygulama desteğini çekti.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim çok işime yaradı asıl cihazım şu an serviste ve elimde kalan ilk iPhonelarımdan biri olan 4 e muhtaç kaldım bu da sağolsun acı çekiyor 7 de ve bana işimi zorlaştırıyordu. :)
Bu arada kimse cihazı geri istemedi ve henüz bir Jobs hortlağı ile de karşılaşmadım :D