Aykut Kocaman istifasını Aziz Yıldırım'a verdi. | Yalanlandı

Bu konuyu okuyanlar

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Fenerbahçe’de Alex’in sözleşmesinin feshedilmesinden sonra ilginç gelişmeler yaşanıyor.

aykutkocamans.jpg

Brezilyalı yıldızın 8.5 yıl oynadığı kulüpten apar-topar gönderilmesinden sonra taraftarın fatura kestiği iki isim olan Başkan Aziz Yıldırım ile teknik direktör Aykut Kocaman’ın şu sıralar Fenerbahçe Stadı’ndaki kulüp binasında görüştüğü öğrenildi..

Kocaman’ın gelişmeler üzerine Yıldırım’a istifasını verdiği ve ‘’Beşiktaş maçında takımın başında olmak istemiyorum. Pazar günü Şükrü Saraçoğlu Stadı’na çıkmak istemiyorum. Ya istifamı kabul edin, ya da bana izin verin’’ dediği iddia edildi..

Ancak Başkan Yıldırım’ın Aykut Kocaman’ı bu kararından vazgeçirmeye çalıştığı söyleniyor..

KAYNAK

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Kaynak pek güvenilir gelmedi ama bakacağız bakalım.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Konu taşındı...

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Yalan haber.

Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım'ın bugün sabah saatlerinde Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman ile istifa içerikli bir görüşme yaptığı üzerine spekülatif ve tamamen asılsız haberler yer almaktadır.

Başkanımız, bazı yöneticilerimizle birlikte daha önceden planlanan projeler çerçevesinde kulübümüzde bir takım görüşmeler sürdürmektedir; iddiaların aksine bugün Sayın Hocamızla herhangi bir görüşme yapmamıştır.

Bu tip asılsız ve itibarsızlaştırma yönelimli haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Madem istifa edecekti Alex li nie yolladılar

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Aykut sıktıramamıştır Saraçoğlunda taraftarın karşısına çıkmaya Aziz de demiştir sana birşey derlerse ben alırım mikrofonu elime fırçalarım onları :D

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bence istifa etmiştir ama yine ikna etmişlerdir ...

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bu baskılara dayanamayacaklar kötü günler bekliyor elinde sonunda istifa edecek.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben gidiyorsam alex de gitsin mantığı, hani haset derler ya, tek mantıklı açıklaması bu bence.

Bide dün abim bişey söyledi ne kadar doğru bilemiyorum da Alex'in 139 golü varmış.Aykut'un 140 golü varmış fenerbahçe tarihinde doğrumudur

Eflay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bide dün abim bişey söyledi ne kadar doğru bilemiyorum da Alex'in 139 golü varmış.Aykut'un 140 golü varmış fenerbahçe tarihinde doğrumudur

Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. ama abinin dediği doğru, rakamlar hakkında net bir bilgim yok ama 3-5 gol daha atmış olsa aykut kocamanı geçecekti. Alex'in hataları olabilir ama neden tam bu zamana denk geldi bu olaylar?

Artı aziz Başkan bir tv programında alex efsanemidir sorusuna kaçamak cevap vermişti, ve o kaçamak cevap verdiği zaman alex efsane değildi bu olaydan sonra artık alex gerçek bir efsane...

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1

136 gölü vardı 4 gol kalmıştı kırmasına.

aziz yıldırım ve aykut kocaman malum yerine kına yaksınlar. Bakalım eger bundan sonra başarısız olursa bakalım bahaneleri ne olacak.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
136 gölü vardı 4 gol kalmıştı kırmasına.

aziz yıldırım ve aykut kocaman malum yerine kına yaksınlar. Bakalım eger bundan sonra başarısız olursa bakalım bahaneleri ne olacak.

bence tarafatar tepkisini göstereecek ve ilk maç kaybında yine bir istifa gelecek

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27

Evet alex twitter üzerinden benzer yorumlar yapmış.

Son mesajlar