Avg önerir misin?

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

teknocana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sevgili shiftdelete ekibi. Bugün android telefonum için bir antivirüs ararken AVG bana çok cazip geldi. Sonrasında biraz araştırdım ve bilgisayarım için yıllık 120₺ karşılığında tam pc antivirüs programı ve bu paketin avg android pro sürümü ek olarak içerdiğini gördüm. Sizce böyle bir paketi satın alıp iki cihaz içinde bu korumayı sağlamamı önerir misiniz veya başka programlar mı önerirsiniz? Size bu konuda danışmak istedim.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Antivirüs gereklidir. Ücretli antivirüs olarak Kaspersky ya da Bitdefender öneririm.

danger761

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Avgyi çok lanet bir antivirüs olarak biliyorum ben daha önce çok denedim orijinal lisansı ile ama her defasında söverek format attım laptopa sebepleri saçmasapan bildirimleri güvenli siteleri engellemesi bilgisayarı çok feci şekilde yavaşlatması sürekli bana celaner gibi yan uygulamalarını önermesi.Hiç bulaşma avg ye

teknocana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avgyi çok lanet bir antivirüs olarak biliyorum ben daha önce çok denedim orijinal lisansı ile ama her defasında söverek format attım laptopa sebepleri saçmasapan bildirimleri güvenli siteleri engellemesi bilgisayarı çok feci şekilde yavaşlatması sürekli bana celaner gibi yan uygulamalarını önermesi.Hiç bulaşma avg ye
Aga senin iyi önerilerin var mı?

danger761

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Aga senin iyi önerilerin var mı?
Satın alacaksan herkes gibi kaspersky öneririm sistem düşükse bitdefender veya eset internet security ücretsiz ise avira free,eset hakkında kötü yorumlar yapanlar var testlerde de diğerlerinden geri kaldığı görülüyor sen bakma bunlara gayet iyidir koruması ve rahatsız etmez defender kadar hafifdir.